25. februārī paredzētās Edvīna Šulta vārdā nosauktās ziemas auto sprinta un kvadraciklu sacensības Ulbrokā ir atceltas nepiemēroto laika apstākļu dēļ.

Sējas novadā vairāk nekā puse budžeta līdzekļu paredzēti skolu un skolnieku sadzīves uzlabošanai

Kaut arī vairāki Mālpils novada iedzīvotāji ir pret cūku intensīvās audzēšanas fermas izveidi pašvaldībā, tomēr uzņēmums «Mālpils Agro» turpina virzīt projektu tālākai attīstībai.

«Veselības ministrijas izstrādātie alkohola tirdzniecības ierobežojumi būtiski neietekmēs mazo alus darītavu darbību,» atzīst SIA «Alus Nams» privātās alus darītavas «Brālis» valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bērziņš.

Nākamajā mācību gadā Stopiņu pamatskolā siltumu nodrošinās centrālā apkure, nevis malkas krāsns katrā klasē, kā tas ir pašreiz.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme Stopiņos ir pārpildīta, šobrīd 60 suņiem un kaķiem paredzētajās vietās mitinās jau 168 dzīvnieki.

Salaspils novada iedzīvotāji februārī aicināti pieteikt veiksmīgākos uzņēmējus, no kuriem labākie pirmo reizi tiks sveikti jaunā konkursā.

Latvijas tirgotāju asociācija februāra otrajā nedēļā apbalvojusi labākos 2011.gada tirgotājus, kuru vidū ir vairāki Pierīgas uzņēmumi.

«Esmu sava novada patriots,» saka Stopiņu novada Domes priekšsēdētājs Jānis Pumpurs.

No maija Stopiņu novada Ulbrokas sporta kompleksa peldbaseina ūdeni uzsildīs ar «Saules baterijām».

Stopiņu novada bērnudārza «Pienenīte» piebūves būvniecību un telpu iekārtošanu plāno pabeigt šā gada augustā, lai 1. septembrī jaunajās grupiņās varētu sagaidīt bērnus.

Ādažu novada dome apstiprinājusi 2012. gada budžetu, un tas ir 7,458 miljonu latu apmērā.

«Man ne prātā nenāk piedalīties šajā referendumā», «Man ir kauns par to, ko 20 gadu laikā ir sadarījuši latviešu politiķi», «Kāpēc Latvijai vajag otru valsts valodu?» - tās ir tikai dažas no Krimuldas novada iedzīvotāju atbildēm, komentējot 18. februāra referendumu.

18. februārī notiks referendums par krievu valodu kā otro valsts valodu Latvijā. Vai Ādažu novada iedzīvotāji balsos «Pret» vai «Par»?

Rīgas Apgabaltiesa apstiprinājusi Salaspils novada Domes iesniegto prasības pieteikumu par līgumsoda piedziņu 1,211 miljonu latu apmērā.

Naktī no piektdienas uz sestdienu no pulksten 00.00 līdz 5.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Tērbatas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Stopiņu novada dome meklē jaunās novada himnas vārdu autoru, konkursā var piedalīties gan Stopiņu novada iedzīvotāji, gan ikviens interesents.  

Ulbrokas sporta kompleksa trenažieru zāle līdz 2. martam būs slēgta, jo tajā notiks remontdarbi.

Šā gada 18. februārī notiks referendums par krievu valodas noteikšanu kā otru valsts valodu Latvijā.

Sējas novada dome apstiprinājusi 2012. gada budžetu 1 300 827 latu apmērā, no kā 52 procenti atvēlēti izglītībai.

Barikāžu atceres laikā salaspilietis Henrihs Čerāns dalās atmiņās par 1991. gada janvāra pārdzīvojumiem. Viņš kopā ar daudziem uz barikādēm stāvējis Ulbrokā, kas bija svarīgs posms OMON specvienības ceļā uz Rīgu.

"Bērnudārza "Krimulda" jaunā korpusa būvniecības turpināšana būs viens no pirmajiem darbiem manā dienas kārtībā, sākot strādāt domē," uzsver jaunais Krimuldas novada pašvaldības izpilddirektors Normunds Ignatovs.

Rīgas rajona tiesa bijušo Ādažu novada domes priekšsēdētāju Normundu Breidaku atzinusi par vainīgu dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā; Breidaks atsakās komentēt pieņemto lēmumu.

Skolēni vecumā līdz 12 gadiem izglītības iestādi var neapmeklēt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 20 grādiem pēc Celsija skalas, paredz "Profesionālās izglītības likums". 

18. februārī notiks referendums par krievu valodu kā otro valsts valodu Latvijā. Vai salaspilieši balsos "Pret" vai "Par"? 

Ar balsu vairākumu par jauno Krimuldas novada domes izpilddirektoru ievēlēts Normunds Ignatovs, kurš savus amata pienākumus sāks pildīt ar šā gada 1. februāri.

Sējas novada dome, turpinot 2006. gadā aizsākto tradīciju, aicina arī šogad pašvaldības iedzīvotājus ieteikt līdzcilvēkus, kuru vārdus ierakstīt "Sējas novada Goda grāmatā".

Stopiņu novada iedzīvotājs Daniels Stankevičs izcīnīja zelta medaļu Pasaules čempionātā ziemas peldēšanā 450 metru distancē.

Naktī uz sestdienu sals Latvijā sasniedzis mīnus 20 grāda atzīmi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Jūrmalas pilsētas domes deputāti vienojušies, ka 2012. gadā 400 otro klašu skolēnus nodrošinās ar bezmaksas pusdienām.

Salaspils novadā daudzbērnu ģimenes turpmāk varēs saņemt Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumus, savukārt ģimenes Jūrmalā saņems divreiz lielāku jaundzimušā aprūpes pabalstu.

Mālpils novadā pašreiz tiek attīstītas kūdras purva, grants un smilts ieguves vietas, kā arī plānots izveidot ģipškartona rūpnīcu.

Mālpils novada Upmalas ciemā sprādzienā sagruvušajai mājai plāno veikt atkārtotu ekspertīzi.

Pasaules Jaunatnes pirmajās ziemas Olimpiskajās spēlēs, kuras notika Austrijas pilsētā Insbrukā no 13.janvāra līdz 22.janvārim, Latvijas sportisti izcīnījuši pilnu medaļu komplektu.

Šā gada 18.februārī notiks referendums par krievu valodas noteikšanu kā otru valsts valodu Latvijā.

Šā gada pirmajā Baldones novada Domes Finanšu un attīstības komitejas sēdē pieņemts lēmums ar 1. martu slēgt Sociālo pakalpojumu centru "Mercendarbe".

Babītes novada pašvaldības policisti turpmākos trīs gadus pārvietosies ar jaunu automašīnu Ford Connect Tourneo SWB. Babītes novada Dome noslēgusi līgumu ar SIA “ALD Automotive” par automašīnas nomu uz trīs gadiem kārtības sargu darba nodrošināšanai par 15 607 latiem.

Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Ieviņa” plāno uzstādīt saules kolektoru sistēmu peldbaseina ūdens uzsildīšanai. Projekta īstenošanas termiņš ir 2012. gada jūnijs.

Ropažu novada pirmsskolas izglītības iestādes “Annele” vadībai ir izdevies atjaunot daļu no Ziemassvētku laikā izpostītā spēļu laukuma. 

Nule kā noslēdzies konkurss uz Krimuldas novada Domes izpilddirektora amata vietu. Uz šo vakanci kopā pieteikušies 18 pretendenti.