28.01.2012 16:31

Krimuldas domei jauns izpilddirektors

Autors  Kate Jēkabsone
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Ozoliņš: „No trīs pretendentiem par vispiemērotāko izpilddirektora amatam pašvaldības komisija atzina Normundu Ignatovu.” Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Ozoliņš: „No trīs pretendentiem par vispiemērotāko izpilddirektora amatam pašvaldības komisija atzina Normundu Ignatovu.” Foto: Krišjānis Grantiņš

Ar balsu vairākumu par jauno Krimuldas novada domes izpilddirektoru ievēlēts Normunds Ignatovs, kurš savus amata pienākumus sāks pildīt ar šā gada 1. februāri.

Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Ozoliņš skaidro, ka domes komisija vispirms visus 18 kandidātus izvērtēja pēc iesniegtajiem dokumentiem. Pēc tam trīs pretendentus, kuri bija visatbilstošākie šim amatam, uzaicināja uz pārrunām.

„Lai gan visi trīs kandidāti bija ļoti līdzvērtīgi, tomēr komisija par vispiemērotāko šim amatam atzina Normundu Ignatovu. Pēc komisijas pieņemtā lēmuma 26. janvāra domes sēdē domes deputāti ar 14 balsīm „par” un vienam deputātam atturoties, par jauno izpilddirektoru ievēlēja komisijas izvirzīto amata kandidātu. Darba pienākumus viņš sāks pildīt ar šā gada 1. februāri,” precizē domes priekšsēdētājs.

Viņš arī informē, ka līdz februāra beigām tiks izvēlēts izpilddirektora vietnieks. Arī uz šo amatu pieteicās 18 pretendenti, no kuriem attiecīgā domes komisija jau ir noteikusi četrus vispiemērotākos. „Tuvākajā laikā viņi tiks aicināti uz pārrunām,” piebilst M. Ozoliņš.

Gan domes izpilddirektora, gan viņa vietnieka darba pienākumos būs arī sabiedrisko attiecību un attīstības plānošanas funkciju veikšana.

Līdz 1. februārim izpilddirektora vietas izpildītājs būs Juris Liepa.

Jau rakstījām, ka līdz 2011. gada 1. decembrim izpilddirektora amata pienākumus pildīja Indulis Caucis, kurš no amata atteicies pēc savas iniciatīvas, taču vienlaikus viņš arī norādīja, ka uz šo soli viņu pamudinājis "neliels spiediens no kolēģiem pašvaldībā".