Kriminālā informācija

10. augustā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirknī tika saņemts kāda vīrieša iesniegums par mēģinājumu aizdedzināt viņa automašīnu. Vīrietis likumsargiem izstāstījis, ka no rīta, pieejot pie savas automašīnas, pamanījis, ka tai ir atlauzts degvielas bākas vāciņš.

Trešdien plkst. 21.04 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma uz Jūrmalu, kur kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem bija jūtams sadūmojums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka vienā no dzīvokļiem deg dīvāns.

13. augustā Valsts policijas Jūrmalas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka sievietei vilcienā tika nozagta somiņa. Likumsargi noskaidroja, ka kāda sieviete braukusi vilcienā un aizmigusi.

Pēdējo divu dienu laikā Rīgas reģionā policija reģistrējusi 77 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši 17 cilvēki, tostarp trīs gājēji un divi velosipēdisti.

Otrdien plkst. 20.25 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Carnikavas novada Lilasti, kur ezerā bija apgāzušās divas laivas.

Dubultu Kultūras un izglītības centrā, kas patlaban tiek nodots ekspluatācijā, krītot no augstuma, gājis bojā objekta būvdarbiem piesaistītā apakšuzņēmuma SIA "Eigers Vertex" darbinieks.

Valsts policija (VP) sākusi skaidrot apstākļus par gadījumu, kad Piņķos rokā sašauts pusaudzis. Kāda sieviete sociālajā tīklā "Facebook" ievietojusi paziņojumu par to, ka kāds vīrietis Piņķos ar pneimatisko ieroci sašāvis viņas dēlam roku. Sieviete sociālajā tīklā ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama dēla sašautā roka.

Kopš pagājušās piektdienas pēcpusdienas līdz pirmdienas rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki cīnījušies ar ugunsgrēku Ķekavas novadā – meža zemsedze tur degusi deviņu hektāru platībā.

Kopš pagājušās piektdienas Rīgas reģionā policija reģistrējusi 84 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši 30 cilvēki, tostarp trīs gājēji un trīs velosipēdisti. Vairākas personas guvušas miesas bojājumus negadījumos Pierīgā.

Ceturtdien Rīgas reģionā policija reģistrējusi 27 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši septiņi cilvēki. Trīs personas guvušas miesas bojājumus negadījumos Pierīgā.

1 lapa no 418