13.08.2018 16:35

Policija skaidro, kādos apstākļos Piņķos rokā tika sašauts pusaudzis

Autors  LETA
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Policija skaidro, kādos apstākļos Piņķos rokā tika sašauts pusaudzis facebook.com

Valsts policija (VP) sākusi skaidrot apstākļus par gadījumu, kad Piņķos rokā sašauts pusaudzis. Kāda sieviete sociālajā tīklā "Facebook" ievietojusi paziņojumu par to, ka kāds vīrietis Piņķos ar pneimatisko ieroci sašāvis viņas dēlam roku. Sieviete sociālajā tīklā ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama dēla sašautā roka.

Par notikušo esot informēta policija.

Sieviete arī apgalvo, ka šis jau esot trešais gadījums, kad konkrētais cilvēks "vienkārši šauj uz bērniem", bet cietušie nav vērsušies policijā. Sieviete arī minējusi šāvēja adresi.

Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne aģentūrai LETA pastāstīja, ka 11. augustā Olaines iecirknī saņemts iesniegums par miesas bojājumu nodarīšanu nepilngadīgai personai.

Patlaban sākta administratīvā lietvedība un cietušajam ir nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu miesas bojājumu pakāpi. Pēc ekspertīzes rezultātu saņemšanas policija lems, vai turpināt administratīvo lietvedību vai arī sākt kriminālprocesu.

Policija patlaban skaidro notikušā apstākļus. Pusaudža māte "Facebook" nav skaidri minējusi notikušā apstākļus, taču, iespējams, šaušana notikusi saistībā plūmju ņemšanu. "Aliča (plūmes koks) aug aiz sētas, jebkuram pieejamā vietā. Gluži, kā aug koki pie ietvēm, ne šāvēja teritorijā," ierakstījusi sieviete.