07.02.2012 16:16

Bērnudarzā «Pienenīte» būs papildu grupiņas

Autors  Kate Jēkabsone
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Piebūves būvniecības darbus plāno pabeigt šā gada maijā, bet telpu iekārtošanu un aprīkošanu - augustā. Piebūves būvniecības darbus plāno pabeigt šā gada maijā, bet telpu iekārtošanu un aprīkošanu - augustā. Foto: Krišjānis Grantiņš

Stopiņu novada bērnudārza «Pienenīte» piebūves būvniecību un telpu iekārtošanu plāno pabeigt šā gada augustā, lai 1. septembrī jaunajās grupiņās varētu sagaidīt bērnus.

«Bērnudārza piebūves būvniecība un iekārtošana pilnībā tiek finansēta no Stopiņu novada budžeta. Šā gada budžetā Dome projektam paredzējusi 1 299 420 latu, kā arī 174 tūkstošus latu mēbeļu, aprīkojuma un virtuves tehnikas iegādei,» informē Stopiņu novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Skrastiņa.

I. Skrastiņa skaidro, ka bērnudārzā «Pienenīte» būs piecas jaunas grupas – divas jaunākā vecuma un trīs vidējā vecuma grupas. «Šajā piebūvē būs telpas ne tikai piecām grupiņām, kurās varēs izmitināt 120 bērnus, bet arī ēdamzāle, virtuve, sporta zāle, aktu zāle, administrācijas un tehnisko darbinieku kabineti,» precizē domes pārstāve.

Lai nodrošināto grupiņu darbu, pirms skolas izglītības iestādē tiks pieņemti jauni darbinieki – 10 audzinātājas, 5 auklītes, muzikālā audzinātāja, sporta audzinātāja, metodiķis, atbalsta un tehniskais personāls.

Stopiņu novada domes sagatavotā informācija liecina, ka uz 2012. gada 1. februāri rindā uz vietu pašvaldības bērnudārzos gaida 406 bērni – 313 bērni bērnudārzā «Pienenīte», 49 bērni - Stopiņu pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādes grupiņās un 44 bērni - Upesleju internātpamatskolas-rehabilitācijas centra pirmsskolas izglītības iestādes grupiņās.