13.01.2012 15:33

Babītes kārtībsargiem jauna automašīna

Autors  Kate Jēkabsone
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Babītes novada pašvaldības policisti turpmākos trīs gadus pārvietosies ar jaunu automašīnu Ford Connect Tourneo SWB. Babītes novada Dome noslēgusi līgumu ar SIA “ALD Automotive” par automašīnas nomu uz trīs gadiem kārtības sargu darba nodrošināšanai par 15 607 latiem.

 

“Ņemot vērā, ka transportlīdzekli bija nepieciešams pārbūvēt, lai tas atbilstu kārtības sargu darba vajadzībām un līguma cenā ir iekļauta transportlīdzekļa OCTA un KASKO apdrošināšana, apdrošināšanas gadījumu administrēšana, ikgadējā transportlīdzekļa nodeva, ikgadējā tehniskā apskate, normāla nolietojuma rezerves daļu un remontdarbu un citas ar automašīnas uzturēšanu saistītās izmaksas, uzskatām, ka 15 607 lati trīs gadu periodā ir adekvāta summa šādai mašīnai,” skaidro Babītes novada pašvaldības izpilddirektore Elfa Sloceniece. Viņa informē, ka automašīna jau tiek izmantota kārtības sargu ikdienas darbā.

“Arī līdz šī līguma noslēgšanai kārtības sargu darba nodrošināšanai no SIA “ALD Automotive” tika nomāta automašīna automašīnu Ford Connect Tourneo. Līguma termiņš bija trīs gadi, bet līguma summa – 9553 lati bez PVN,” piebilst Babītes pašvaldības izpilddirektore.