02.02.2012 16:33

Ulbrokas sporta kompleksa trenažieru zālē būs pārmaiņas

Autors  Kate Jēkabsone
Novērtēt šo ziņu
(3 balsojumi)
Trenažieru zāle atrodas Ulbrokas sporta kompleksa 2. stāvā. Trenažieru zāle atrodas Ulbrokas sporta kompleksa 2. stāvā. Foto: Krišjānis Grantiņš

Ulbrokas sporta kompleksa trenažieru zāle līdz 2. martam būs slēgta, jo tajā notiks remontdarbi.

«Plānots, ka trenažieru zālei no 2. februāra līdz 2. martam veiks kosmētisko remontu. Šā mēneša laikā tiks slīpēta grīda, tīrīti un krāsoti griesti un sienas. Tāpat tiks veikta pašreizējo trenažieru inventarizācija un labošana,» informē Stopiņu novada Domes priekšsēdētāja vietniece Vita Paulāne.

Viņa piebilst, ka remonta laikā plānoti arī nelieli darbiņi, piemēram, pie trīs logiem tiks pieliktas garās žalūzijas un pie vienas no sienām – spoguļi. Projekta ietvaros plānots iegādāties arī jaunu mūzikas centru.

Ulbrokas sporta kompleksa budžetā tieši šim mērķim paredzēti 1600 lati. «Startējām Lauku attīstības programmā LEADER. Plānotās kopīgās izmaksas ir 8596 lati, pašvaldības līdzfinansējums – 2266 lati,» stāsta V. Paulāne.

Viņa arī informē, ka ir saņemts projekta apstiprinājums, un tā ietvaros plānots iegādāties sešus jaunus spēka trenažierus un četrus kardiotrenažierus, kā arī 25 svaru diskus un jaunu garderobes skapi. «Līdz ar to trenažieru zālē būs modernizēts aprīkojums, kas sniegs iespējas zāles apmeklētājiem sasniegt augstākus vēlamos rezultātus,» lepojas domes priekšsēdētāja vietniece.