31.01.2012 15:20

Jaunā Krimuldas novada pašvaldības izpilddirektora prioritātes būs bērnudārzs un ceļi

Autors  Kate Jēkabsone
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Krimuldas novada domes izpilddirektors Normunds Ignatovs: "Bērnudārzs "Krimulda" būs mana prioritāte, uzsākot darba gaitas domē." Krimuldas novada domes izpilddirektors Normunds Ignatovs: "Bērnudārzs "Krimulda" būs mana prioritāte, uzsākot darba gaitas domē." Foto: Krišjānis Grantiņš

"Bērnudārza "Krimulda" jaunā korpusa būvniecības turpināšana būs viens no pirmajiem darbiem manā dienas kārtībā, sākot strādāt domē," uzsver jaunais Krimuldas novada pašvaldības izpilddirektors Normunds Ignatovs.

Izpilddirektora amata pienākumus N. Ignatovs sāks pildīt no šā gada 1. februāra.

"Viennozīmīgi, ka viens no svarīgākajiem jautājumiem manā dienas kārtībā būs pirmsskolas izglītības iestādes "Krimulda" vecā korpusa rekonstrukcija un jauna korpusa būvniecība. Tikpat lielu uzmanību veltīšu ceļu uzturēšanai ziemā, piemēram, lai bīstamākās [red. – slidenākās] vietas uz ceļiem, gājēju pārejas, kā arī krustojumi tiktu nokaisīti ar pretslīdes materiālu. Pats svarīgākais, lai būtu droša satiksmes kustība un pārvietošanās," ar pirmajām iecerēm dalās jaunais izpilddirektors.

Viņš arī uzsver, ka iepriekšējā izpilddirektora [red. - Induļa Cauča] darbu nav analizējis: "Man grūti pateikt, kas varētu mainīties, jo uzskatu, ka nevajag salīdzināt, bet piedāvāt savu oriģinālo skatījumu uz lietām."

Līdz šim N. Ignatovs strādājis SIA "Gaujas Nacionālais parks" par inženieri, pēc tam par direktora vietnieku. Pēdējos 13 gadus viņa darba vieta bijusi kādā no Rīgas pašvaldības uzņēmumiem, tostarp Rīgas domes īpašuma departamenta Meža pārvaldē, Rīgas meža aģentūrā un SIA "Rīgas meži", kur viņš strādāja par Mežsaimniecības daļas vadītāju.

N. Ignatovs skaidro, ka Krimuldas novada domes izsludinātajā konkursā uz izpilddirektora amatu nolēmis pieteikties, jo nesen beigušās darba saistības ar SIA "Rīgas meži". "Protams, nebiju simtprocentīgi pārliecināts, ka tikšu izvēlēts, bet uzskatīju, ka esmu viens no reālākajiem kandidātiem, kas varētu pretendēt uz šo amatu," viņš piebilst.

N. Ignatovs atklāj, ka uztver sevi par īstu krimuldieti, jo viņa dzimta jau vairākās paaudzēs dzīvojusi Krimuldas apkaimē. "Esmu dzimis un audzis Turaidas pusē, bet pēdējos 13 gadus dzīvoju Raganā," atklāj jaunais Krimuldas novada domes izpilddirektors.