02.02.2012 18:24

Slēgs satiksmi Elizabetes ielā

Autors  Kate Jēkabsone
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Naktī no 3. uz 4. februāri tiks slēgts Elizabetes ielas posms. Foto: Krišjānis Grantiņš Naktī no 3. uz 4. februāri tiks slēgts Elizabetes ielas posms. Foto: Krišjānis Grantiņš

Naktī no piektdienas uz sestdienu no pulksten 00.00 līdz 5.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Tērbatas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieks Uģis Vidauskis informē, ka iela tiks slēgta, jo «Vērmaņdārzā» notiks tualešu montāžas darbi. «Ielu nepieciešams slēgt, lai «Vērmaņdārzā» varētu iebraukt un darboties nepieciešamā tehnika,» piebilst U. Vidauskis.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas ielas slēgtajā posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma un operatīvā transporta satiksmi.

«Šajā laikā jau atstātās automašīnas netiks evakuētas, bet iebraukt un novietot savus transportlīdzekļus varēs tikai slēgtajā ielas posmā dzīvojošie,» precizē U. Vidauskis.