"Lauku ceļotājs" sadarbībā ar Lietuvas lauku tūrisma asociāciju "Atostogos kaime" aicina uz akciju "Atvērtās dienas laukos", kas notiks 27. un 28. maijā. Abās valstīs akcijā apvienojušās 180 lauku tūrisma saimniecības, kas šajās divās dienās apmeklētājiem sarūpējušas īpašus pārsteigumus un akcijas piedāvājumus. Pats pēdējais laiks izplānot braucienu!

Jūlija sākums varētu nešķist piemērotākais laiks apcerei par Pierīgas sporta spēļu komandu rezultātiem aizvadītajā sezonā, jo kopš tā laika jau daudz ūdens, tā teikt, aiztecējis. Taču jāņem vērā, ka vēl pāris mēnešu, un karuselis sāks griezties no jauna, bet līdz tam – komandu komplektācija, naudas meklēšana, sporta zāļu sarunāšana un vēl nezin cik organizatorisku pasākumu, lai nākamajā sezonā viss ritētu gludi.

Teju trešā daļa no Latvijas olimpiskās delegācijas Soču ziemas olimpiskajās spēlēs būs Pierīgas novadu pārstāvji. Turklāt ne tikai no ziemas sporta galvaspilsētas Siguldas.

Kopš 1. aprīļa Krimināllikuma grozījumiem no Olaines cietuma atbrīvotas septiņas personas.

Plašākam līdzjutēju lokam diezgan nemanāmi februāra nogale Itālijas pilsētā Vladifjemmā tika izdarīts jauns ieraksts Latvijas sporta vēsturē.

Carnikavas novada pašvaldības policijas priekšniece Elīna Klindžāne sevi var uzskatīt par laimīgu cilvēku: "Mans darbs ir arī mans vaļasprieks, to man patiešām patīk darīt."

Lai arī šobrīd Kārļa Vidasa dzīve vairāk saistīta ar Rīgu, badmintona turnīros viņš joprojām pārstāv dzimtās Siguldas klubu un kā siguldietis pirms divām nedēļām izcīnīja Latvijas absolūtā čempiona titulu, uzvarot gan vienspēļu turnīrā, gan abos dubultspēļu turnīros.

Daudzkārtējais pasaules un Eiropas čempions svara bumbu celšanā Viesturs Gargurnis arī 62 gadu vecumā turpina uzlabot rezultātus.

Līdz gada beigām fotoradaru darbība uz Pierīgas ceļiem tika pārtraukta, taču pēc gada vai diviem to varētu atjaunot.

Reti kurš nojauš, ka, taksometrā šķērsojot Rīgas un Pierīgas novadu robežas, var kļūt par administratīvā pārkāpuma liecinieku.

Valsts policijas (VP) Siguldas iecirkņa priekšnieks Andris Vīgants par svarīgākajiem darbības virzieniem uzskata ar narkotiskajām vielām saistīto noziegumu un daudzo zādzību apkarošanu.

Ādažu lidlauka direktors uzskata, ka aviokatastrofu Garkalnes novada Bukultos un pērn notikušo traģisko lidmašīnas avāriju Krimuldas novadā nav pamata saistīt.

Latvijas bijusī rekordiste šķēpa mešanā Inga Kožarenoka tagad Baldonē ar padomu palīdz sportot citiem, arī Londonas paraolimpisko spēļu dalībniekam Rihardam Snikum.

Pērn bijuši gadījumi, kad "svinētāji" atrasti smagā alkohola reibumā, tādēļ kārtības sargi Zinību dienā skolēnus aicina "nevārīt ziepes" un padomāt pašiem par savu drošību.

Līdz ar sausā un karstā laika iestāšanos arī Pierīgā aktualizējies uguns drošības jautājums.

Latvijas olimpiskās izlases dalībnieks Igors Sokolovs Londonas olimpiskajās spēlēs brīnumus nesola, taču ar "tūrista" statusu nesamierināsies.

Novadu pašvaldības sabiedriskās kārtības nodrošināšanai izmanto dažādus līdzekļus un tērē visai atšķirīgas naudas summas.

Skeitparki pēdējos gados kā sēnes saauguši visās lielākās un mazākās Latvijas pilsētās.

Trijos golfa laukumos Pierīgā – golfa klubā "Viesturi" Jaunmārupē, Salienas golfa kompleksā Babītes novadā un Reiņa trasē Siguldā – ir padomāts gan par pieredzējušiem spēlētājiem, gan tiem, kas tikai nupat nolēmuši izmēģināt spēkus visā pasaulē populārajā spēlē.

"Es uzskatu, ka pareizāk ir augt lēnām un ar savu darbu nopelnīt vietu starp labākajiem. Man nesen palika 20, bet Pasaules kausa izcīņas apritē esošajiem ir 27, 28 gadi," Latvijas labākais kalnu slēpotājs mārupietis Kristaps Zvejnieks uzvaras pasaules līmeņa sacensībās nesola "rīt ap brokastu laiku".

Viena no melnākajām lappusēm pagājušo Lieldienu brīvdienu laikā tika ierakstīta Siguldas Kaķīškalnā, kur dzīvību zaudēja 26 gadus vecs vīrietis.

Ar Ķekavas novada pašvaldības sociālā dienesta un Izglītības daļas darbinieku palīdzību izdevies atrisināt situāciju ar līdz tam oficiāli it kā "neeksistējušu" bērnu.

No pirmās aprīļa dienas Inčukalnā darbību sākusi Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna novada nodaļa.

Zvejniekciema jaunās volejbolistes izcīnījušas otro vietu 1992.-95. gadā dzimušo grupā un piekto vietu 1996.-99. gadā dzimušo grupā vienā no populārākajiem Latvijas skolu sporta pasākumiem – "Lāses kausa" izcīņā volejbolā.

Trīs pirmās vietas Lielupes tenisa kortos Jūrmalā notikušajā Latvijas čempionātā vecuma grupās līdz 12 un 16 gadu vecumam izcīnījuši Mārupes tenisa skolas pārstāvji.

Aprīļa otrajā pusē, kad vairumam darbinieku būs beidzies triju mēnešu pārbaudes termiņš, notiks jaunizveidotās Mārupes novada Pašvaldības policijas svinīgā zvēresta nodošana.

Ierastais mājas laukums tomēr nenospēlēja izšķirošo lomu hokeja kluba (HK) «Rīga» spēlētāju cīņā ar Piemaskavas kluba Mitišču «Atlanti» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Harlamova kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā.

Pavasarīgie laika apstākļi un sarukušais sportotāju skaits – divus galvenos iemeslus ziemas sezonas beigām lielā vienprātībā min Rīgas reģionā esošo slēpošanas trašu pārstāvji.

Latvijas vīriešu florbola čempionāta pusfināla sērijā «Ķekava» – «Ulbroka»/FS «Masters» rezultāts pēc nedēļas beigās Kocēnos notikušajām pirmajām divām spēlēm ir neizšķirts - 1:1.

Zaudējumus Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlēs svētdien piedzīvojuši futbola klubi (FK) «FC Jūrmala» un «Daugava Rīga». Abiem tās bija pirmās oficiālās 2012. gada sezonas spēles.

Pa diviem zaudējumiem nedēļas nogalē aizvadītajās Latvijas dāmu florbola čempionāta pusfināla sēriju spēlēs piedzīvojušas abas Ķekavas komandas - «Ķekava»/BFF un «Ķekavas Bulldogs». Lai iekļūtu finālā, jāuzvar trijās spēlēs.

Latvijas Basketbola līgas (LBL) kārtējā spēlē sestdien,  Dubultos laukuma saimnieki – basketbola kluba (BK) «Jūrmala/Fēnikss» - basketbolisti piedzīvoja zaudējumu cīņā pret turnīra tabulas līderiem BK «Ventspils» ar rezultātu 68:81.

«Foršs pasākums! Patīkami startēt savai publikai, turklāt baigi interesanti, ka sacensības izdevās tik intriģējošas,» šīs sezonas Pasaules kausa ieguvējs, pasaules un Eiropas čempions skeletonā Martins Dukurs daudz nedomāja, novērtējot sestdien Siguldas trasē notikušo pasākumu «Ledus trašu zvaigznes un karaļi Siguldā».

Sestdien, 17. martā, Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē sporta līdzjutējiem būs unikāla iespēja vienuviet satikt teju visu Latvijas ziemas sporta ziedu.

Sestdien, 17. martā, un svētdien, 18. martā, Latvijas vīriešu florbola čempionāta pusfināla sērijas pirmās divas spēles Kocēnos aizvadīs "Ķekava" un "Ulbroka/FS Masters" komandas.

Par miesas bojājumu nodarīšanu 15. martā Saulkrastos policija aizturējusi kādu 1958. gadā dzimušu vīrieti.

Bagātīgu medaļu ražu Somijā notikušajā Baltijas kausa izcīņā, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts, nopelnījuši Pierīgas kalnu slēpotāji.

Komanda, kas pagājušajā sezonā Latvijas futbola virslīgā startēja ar nosaukumu “Jūrmala-VV”, 2012. gada turnīrā piedalīsies kā futbola klubs “Daugava Rīga”.