Atsaucoties uz šomēnes publicēto Ķekavas novada kultūras aģentūras bijušā direktora Artūra Ancāna versiju par atstādināšanu no amata, atbild Ķekavas novada dome.

Laika apstākļiem kļūstot patīkamākiem, arī Ķekavas novada ūdenstilpes ielenc arvien vairāk makšķernieku, kas vēlas izvilkt, iespējams, savu dzīves lielāko lomu.

Ar aizrautību darbojas regbijā, kaļ nākotnes plānus šī sporta veida attīstībai ne tikai Ķekavas novadā, bet visā Latvijā. Atrodas nemitīgā kustībā. Meklē laiku, kā tik ļoti pietrūkst, lai vairāk uzmanības veltītu ģimenei un draugiem. Savukārt sociālos tīklus uzskata par laika zagļiem.

Adventes laika ieskaņā Ķekavas Mūzikas skolas ilggadējais pedagogs, viens no pirmajiem klasiskās ģitāras spēles profesionāļiem Latvijā Kaspars Zemītis aicina uz solokoncertu.

"Apmeklējot Ķekavas pašvaldības aukļu dienesta kursus, radās doma, ka viens no veidiem, kā atgūt jaunus spēkus un gūt svaigu skatījumu uz lietām, ir sniegt kādai no auklēm neaizmirstamu piedzīvojumu – pārvērtības!"

Rīgas narkomāni tranzītā caur Ķekavu un citi Pierīgas lielākās drošības iestādes ikdienas raibumi – tādi ir pirmie mēneši Reģionālajai pašvaldības policijai kopš izveides.

Ķekavas novadā plānots uzstādīt ielu apgaismojuma vadības iekārtas vēl sešām lielākajām apgaismes līnijām, kas nodrošinās automātisku ieslēgšanu un izslēgšanu pēc astronomiskā laika.

Ķekavas novadā aprīlis pasludināts par spodrības mēnesi (rudenī – oktobris), tāpēc Ķekavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izmantot šī mēneša priekšrocības un uzpost savu apkārtni.

Paplašinoties Ķekavas novada Pašvaldības policijas darbības teritorijām, martā tā pārtapusi par Reģionālo pašvaldības policiju.

Ķekavas novada pašvaldība savā interneta vietnē izveidojusi «Sarkano pogu», ar kuras palīdzību iedzīvotāji var elektroniski ziņot pašvaldībai par sev aktuālām problēmām.

Palielinoties satiksmes intensitātei Pļavniekkalna ielā, Katlakalnā, Ķekavas novada pašvaldība šogad ar Eiropas Savienības atbalstu sāks gājēju ietves būvniecību.

Ķekavas novada pašvaldība ar jauno mācību gadu novadā plāno izveidot kvalificētu aukļu dienestu, kura pakalpojumus galvenokārt varēs izmantot ģimenes, kuru bērniem šobrīd nav iespējams apmeklēt novada bērnudārzus.