Godinot Zemessardzes dibināšanas 25.gadadienu un Stopiņu Zemessardzes rotas pirmā komandiera piemiņu, viņa atdusas vietā, Ulbrokas Meža kapos, 23. augustā tika atklāts piemiņas akmens.

Smiltis, saule un sportisks azarts jūlija pēdējā sestdienā valdīja pie Ulbrokas ezera. Šogad Stopiņu novada sporta dienas dalībnieki sacentās komandu sporta veidos – futbolā un volejbolā, individuāli katrs varēja izmēģināt spēku zvejnieka zābaka mešanā, un ģimenes startēja stafetē, kur rezultātu noteica visu kopīgais veikums.

Ulbrokas mūzikas un mākslas skolā norisinājās Jaunrades pēcpusdiena "Neturi žirafi aiz dzīvžoga", kuras mērķis bija veicināt skolas audzēkņu radošās izpausmes – sevis apzināšanos kā radošu personību.

Latvijas Ekoskolas nosaukums un diploms ir nacionāla līmeņa balva skolām, kuras ir ceļā uz Zaļo karogu. Šogad tādas kopskaitā ir 41, kuru vidū nu ir arī Ulbrokas vidusskola.

Pirms svētkiem Ulbrokas bibliotēkā darbojās radošā dāvanu meistardarbnīca, lai radītu un ienestu prieku novada dzīvojošo vientuļo pensionāru un personu ar invaliditāti dzīvesvietās.

Stopiņu novada domes "Stopiņu novada Goda pilsonis" Atzinības izvērtēšanas komisija 2013. gadā saņēma 10 kandidātu pieteikumus, šīs atzinības piešķiršanai 2013. gadā.

6. novembrī plkst. 18 Ulbrokas bibliotēka aicina uz Ojāra Vācieša dzejas vakaru kafejnīcā "Pie kamīna".

Ulbrokas sporta kompleksā tika atzīmēta Stopiņu novada sieviešu handbola komandas (NHK) pastāvēšanas 15. gadadiena. Jubilejas turnīrā Stopiņu HK savā laukumā uzņēma trīs komandas – handbola klubu "Ogre", Dobeles sporta skolu (SS) un "Reval Sport" no Igaunijas.

Ņemot vērā iedzīvotāju lūgumus un zemo diennakts gaisa temperatūru, Stopiņu novadā dots starts jaunajai apkures sezonai.

Jau piekto mācību gadu veiksmīgi turpinās tradīcija, katru rudeni, sadarbībā ar Stopiņu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības "Pienenīte" vecākiem, veidot rudens ziedu paklājus.

Uz līdzfinansējumu var pretendēt tie vecāki, kuru bērni sasnieguši pusotra gada vecumu un ir iestājušies rindā uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi.

7. septembrī Upesleju internātpamatskolas-rehabilitācijas centra stadionā notiks Ģimeņu sporta diena, kas būs veltīta Tēva dienai.

Iepretim daudzdzīvokļu mājai "Mednieki" ir sākta Ulbrokas ezera krastu daļas nostiprināšana ar koka pāļiem pie gājēju tiltiņa.

No 2. septembea RP SIA "Rīgas satiksme" 51. maršruta autobuss darba dienās kursēs līdz Ulbrokas vidusskolai.

Stopiņu novada domes deputāti atbalstīja sociālā dienesta priekšlikumu piešķirt vienreizējos sociālos pabalstus skolas piederumu iegādei pirms šī mācību gada. 

Augustā turpinās Ulbrokas bibliotēkas pētniecības projekts "Senās mājvietas Stopiņu novadā".

Lai Stopiņu novada iedzīvotājiem pārvietošanās ar sabiedrisko transportu kļūtu ērtāka, jau no septembra 34. autobuss kursēs nedaudz citādākā maršrutā.

Lai veiktu Ulbrokas kapu kapličas restaurāciju, Stopiņu novada dome aicina atsaukties iedzīvotājus, kam saglabājušās kapličas vēsturiskās fotogrāfijas.

Latvijas Nacionālais kultūras centrs Dziesmu un Deju svētku noslēguma dienā 2013.gada 7.jūlijā aicina visus Latvijas iedzīvotājus un iestādes vienoties sociālā akcijā un izkārt pie ēkām Latvijas valsts karogu.

8.jūnijā 19 ikviens aicināts uz Līgo parku, kur notiks koncerts "Dziesma un Deja manam novadam ceļā uz Dziesmu un Deju svētkiem!".

Uzņēmums "Latvijas Valsts ceļi" sākuši darbu pie autoceļa P5 posma Ulbroka – Saurieši rekonstrukcijas darbus. To laikā atjaunos ceļa asfalta segumu un izbūvēs gājēju celiņu no Līgo parka līdz Ulbrokas vidusskolai.

17. maija naktī izcēlās ugunsgrēks divās dzīvojamās mājās Dreiliņos Lielajā ielā 19, kura rezultātā viena māja nodegusi pilnībā, bet otra māja nav piemērota dzīvošanai.

Stopiņu novada pašvaldība informē, ka ar 7. maiju tiks sākti rekonstrukcijas darbi Liepu ielā, Vālodzēs.

Stopiņu novada jauktais koris "Ulbroka" un sieviešu koris "Madaras" izcīnījis iespēju piedalīties šovasar notiekošajos dziesmu un deju svētkos.

No šī nedēļas sakarā ar caurtekas izbūvi Liepu ielā Stopiņu novada Vālodzēs ir slēgta transportlīdzekļu kustība.

No februāra līdz septembrim Stopiņu novada dienas centrā "Saurieši" darbosies Alejandro no Spānijas, kas veic brīvprātīgā darbu programmā "Jaunatne darbībā". 

Sākot ar 25. februāri, sakarā ar Piķurgas upītes gultnes tīrīšanu un caurtekas būvniecības darbiem Liepu ielā ir sākta ūdens līmeņa pazemināšana Ulbrokas ezerā aptuveni par vienu metru.

Balsojumā par "Lielās mūzikas balvas 2012" publikas simpātiju ir iespēja nobalsot arī par Stopiņu novada iedzīvotāju Daumantu Kalniņu.

Daudzu gadu garumā Stopiņu novada pašvaldība ir regulāri vērsusies pie atbildīgajām institūcijām ar lūgumu par Rīgas pilsētas SIA "Rīgas satiksme" 51. autobusa maršruta pagarināšanu līdz Sauriešiem vai līdz Ulbrokas vidusskolai.