Ādažu novada Garkalnes sporta laukuma teritorijā ir tapis jauns rotaļu laukums. Ierīkots smilšu segums un rotaļu iekārtas komplekss, kas paredzēts lietotājiem no 5 līdz 14 gadu vecumam.

Pirmdien Ādažu novada pašvaldība sadarbībā ar Zivju fondu divos novada ezeros ielaida 32500 līdaku mazuļus – 25000 līdaku mazuļus Mazajā Baltezerā un 7500 – Dūņezerā.

Aktīvā atpūta Ādažu novadā turpinās arī rudenī. Izveidots bērnu un jauniešu aktīvās zonas rotaļu laukums Kadagas ciemā un bērnu rotaļu laukums Vējupes pludmalē.

Laba ziņa aktīvajiem Ādažu iedzīvotājiem, kuri savās pastaigās vai izbraucienos ar divriteni šķērso Vējupi pa Draudzības ielas gājēju tiltiņu, tautā sauktu par Kaula tiltiņu. Ir veikta gājēju tiltiņa renovācija, atjaunotas tilta margas, pamatne un dēļu segums.

Turpinot Ādažu novada vides sakārtošanu, pēdējās dienās norisinās sakopšanas darbi Vējupes krastā. Tika demontētas novecojušās caurules, turpinās krastā augošo krūmu un upes sakopšana. Skats uz strūklaku turpmāk būs vēl skaistāks.

Otrdien Baltezera kapos pieminēja 14. jūniju, godinot komunistiskā genocīda upuru piemiņu. Piemiņas brīdi ievadīja Ādažu evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītāja Ivara Jēkabsona svētruna.

Šogad Gaujas svētkus Ādažos svinēja ar dažādiem pārsteigumiem uz zemes, gaisā un ūdenī.

Līgo parkā ir atjaunots soliņu krāsojums.

Ādažu evaņģēliski luteriskās draudzes diakonija piedāvā garīgu un materiālu atbalstu cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās.

Saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likumu un pašvaldības saistošajiem noteikumiem pašvaldība slēdz līgumu ar vienu atkritumu apsaimniekotāju, kas izraudzīts publiska iepirkuma rezultātā.

Atzīmējot bērnudārza 30. gadskārtu, pedagogi iestudē izrādi "Balti melni pūkains stāsts".

4. decembrī Ādažu centra Līgo laukumā notika novada lielās egles iedegšanas svētki.

Ādažu novada Garkalnes baznīcā katru ceturtdienu plkst. 19 notiks Iesvētes mācību kurss.

SIA "Ādažu Ūdens" informē, ka projekta "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Ādažos II kārta" ietvaros ir uzsākti cauruļvadu izbūves darbi Rīgas gatvē.

Ādažu Brīvās Valdorfa skolas (ĀBVS) audzēkņi un Ādažu iedzīvotāji varēs brīvajā laikā spēlēt galda tenisu āra apstākļos.

No septembra Ādažu Brīvās Valdorfa skolas parkā blakus multifunkcionālajam sporta laukumam ir uzstādīts tenisa galds.

SIA "Ādažu ūdens" brīdina, ka piektdien, 30. augustā, celtniecības darbu dēļ būs centralizētās ūdens padeves pārtraukums

Lai risinātu rindu problēmu uz pašvaldības dārziņiem, Ādažu dome nolēmusi piešķirt 100 latu kompensāciju tiem vecākiem, kuru atvases netiek pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē.

27. jūlijā SIA "Build Up development", veicot ūdensvada būvniecības darbus Ādažos, Draudzības un Attekas ielu krustojumā pārrāva esošo ūdensvada kolektoru, tādēļ tuvākajās dienās paredzēti labošanas darbi.

25. jūlijā Ādažos, Muižas ielā 5 durvis vēra jauna siera ražotne SIA "Soira", kas nodarbojas ar pašgatavotu puscieto, cieto un ar pelējumu nogatavināto siera kultūras veidošanu un popularizēšanu Latvijā.

Pagājušajā nedēļā "BIOR" Diagnostikas centra Pārtikas un vides izmeklējumu laboratorija veica atkārtotas Vējupes peldvietas ūdens kvalitātes analīzes Escherichia coli un zarnu enterokoku skaita noteikšanai, pēc kuru veikšanas analīžu rezultāti atbilst pieļaujamām normām, un šajā peldvietā peldēties ir atļauts.

Lai ievērotu Zvejas un makšķerēšanas noteikumus, Ādažu novada teritorijas ūdenstilpēs kontrolēs arī sabiedriskie vides inspektori Gundars Leonovičs, Artūrs Putns un Deniss Fiļimonovs.

Ādažu novadā Gaujas ielā 11–1 durvis vaļā ir vērusi jaunā AS "PrivatBank" filiāle "Ādaži".

Ādažu pašvaldības policijā 8. jūlijā pirms pulksten desmitiem vakarā saņemta informācija, ka no Baltezera tilta, kur spēcīgo lietavu dēļ veidojās izskalojums, nokritis cilvēks.

Regulārās ūdens kvalitātes pārbaudes Ādažu novadā esošajās peldvietās atklāj, ka bioloģiskais piesārņojums Vējupē ir gana augsts un var radīt veselības problēmas.

Piedaloties projektu konkursā, Ādažu sporta centrs ieguva finansējumu, lai atjaunotu nokalpojušos āra basketbola laukumus.

Starptautisko mācību "Saber Strike 2013" norises dēļ Ādažu poligonā no 10. līdz 13. jūnijam būs slēgts ceļa posms no Kadagas – Iļkenes ceļa krustojuma līdz Iļkenei.

Šajā nedēļā Ādažos tiks sakārtoti vairāki pie daudzdzīvokļu mājām esošie rotaļu laukumi.

Projektā "Plūdu risku samazināšana Ādažu novadā" ir noslēdzies esošā aizsargdambja un caurtekas-regulatora rekonstrukcijas apvienotais projektēšanas un būvniecības iepirkums.

Līdz ar siltā laika iestāšanos pašvaldības SIA "Ādažu Namsaimnieks" no 25. aprīļa pārtrauks siltuma padevi Ādažu centra ciemā un Kadagā.

Speciālisti lēš, ka asfaltētā seguma bedrīšu "aizlāpīšanu" Ādažu novadā varēs sākt jau nākamajā nedēļā, bet pabeigt – maija vidū.

Sestdien, 20. aprīlī, vairākās Ādažu novada vietās piestās auto, kurā iedzīvotāji varēs likt nolietoto elektrotehniku.

19. aprīlī grupa "Prāta vētra" kopā ar AS "Laima" realizēs unikālu projektu – vienlaikus 100 Latvijas pilsētās un novados tiks demonstrēta koncertfilma "Vēl viena klusā daba", kas ir grupas "Prāta vētra" pagājušās vasaras koncerttūres noslēguma koncerta Rīgā, Skonto stadionā, video ieraksts.

5.aprīlī pulksten 19 Ādažu Kultūras centra Skatītāju zālē koncertā "Viena mirkļa dēļ..." uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra.
Ādažniekiem viņš izpildīs dziesmas no jaunā albuma "Viena mirkļa dēļ...".

Pirms vairākiem gadiem Ādažos tika veikta Pirmās ielas malās augošo liepu apzāģēšana, taču laika gaitā koki atkal ir sakuplojuši.

Attīstības centrs "Saules stariņi" gaida bērnus vecumā no viena līdz sešiem gadiem uz montesori nodarbībām.

Ar pirmdienas, 17. decembra, rītu Ādažu novadā sākusies sociālā dienesta rīkotā Ziemassvētku labdarības akcija, kas Ādažu novadā tiek rīkota jau astoņpadsmito gadu pēc kārtas.