Naktī uz ceturtdienu, 22. decembri, vandaļi sagandējuši Ziemassvētku prieku salaspiliešiem, nolaužot šoruden skvērā pie dzelzceļa pārbrauktuves iestādītos deviņus Japānas ķiršus. Pašvaldībai nodarīti zaudējumi apmēram 1000 eiro vērtībā.

Kaut šā gada 9. aprīlī stājās spēkā grozījumi Krimināllikumā, kas paredz kriminālatbildību par aizliegto psihoaktīvo vielu jeb tā sauktā spaisa tirdzniecību, daudzi eksperti norāda uz likumu robiem, kas ļauj narkotirgoņiem turpināt savu rūpalu.

Dabas draugs un vides pētnieks Māris Olte par veselīgu uzturu sāka aizdomāties tad, kas pasaulē nāca viņa bērni.

Lielbritānijā izveidota sabiedriska organizācija – palīdzības banka tur dzīvojošiem grūtībās nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem, vēstī LNT raidījums "Ziņas".

Jaunieši Latvijā aizvien biežāk saskaras ar problēmu atrast darbu, un ne jau tādēļ, ka nebūtu piedāvājuma darba tirgū, bet gan dēļ neesošām krievu valodas zināšanām.

Neciešamas sāpes, kad zāles vairs nespēj palīdzēt. Vai tas ir pietiekams iemesls, lai dotu pacientam izvēli par savas dzīves izbeigšanu?

Grūtniecības iestāšanas un bērniņa laišana pasaulē ir skaistākais laiks sievietes dzīvē, taču reizēm ir gadījumi, kad brīnums pārvēršas murgā.

Tikko pamostoties, viņa pirmā darbība ir nevis nomazgāt seju, bet ielaist vēnā heroīnu. Izcili sasniegumi vieglatlētikā, mīloša ģimene, darbs un mērķi ir miglainas atmiņas.

Nemieru pārņemtajā Kijevā patlaban atrodas Okupācijas muzeja pārstāvji, kuri tur ieradušies uz izstādes atklāšanu.

13. februārī Londonā kinoteātrī "Genesis Cinema" prestižajā Londonas Scenāristu festivālā notika daudzstāstu mākslas filmas "50 kisses" pirmizrāde, kuras daļu ar nosaukumu "Enough" producējusi latviete Anna Zalāne. Viņas veidotā īsfilma arī saņēma festivāla balvu par labāko scenāriju.

Vardarbība Latvijā aug no gada uz gadu, skumjākais, ka "karojam" paši savās ģimenēs.

Lielbritānijas latvieši – filmu veidotāji Agris un Sarma Krūmiņi – uzņēmuši filmu "In a Tongue That's Mine", kas pēta latviešu emigrāciju Anglijā, viņu iedzīvošanos britu sabiedrībā un latviskās identitātes uzturēšanu.

"Katrai tantei un onkulim ir savs priekšstats, kādam jābūt kārtīgam mācītājam, un man jābūt īpaši jocīgam, lai visiem priekšstatiem izdabātu," spriež mācītājs Gundars Ceipe.

Mēnesi pēc tam, kad 23 gadus vecais Felikss Glenijs uzzināja par krietni ielaisto, jau neārstējamo zarnu vēzi, viņš apprecējās ar savu divu bērnu māti onkoloģijas slimnīcā Lielbritānijā.

Lielbritānijā paverdzinātie viesstrādnieki nebija ieslodzīti un varēja brīvi pārvietoties, taču realitātē – dzīvojuši baiļu un šantāžu ielenkti.

Stiprā vēja dēļ uz gājēju ietves trešdien nogāzies būvlaukuma žogs pie Nacionālā mākslas muzeja, apliecināja muzeja būvdarbu ģenerāluzņēmēja būvuzņēmuma "Re&Re" pārstāve Mārīte Straume.

Kā ar šādu atzinumu sadzīvot vecākiem? Vai tiešām bērns, kurš kavētas runas dēļ apmeklējis logopēdisko bērnudārza grupiņu, "jāapliek" ar zīmogu – atpalicis?

Pagājuši jau seši gadi, kopš daudzbērnu ģimene no Lēdmanes cīnās ar krāpnieka Mārtiņa Dages nekrietnās rīcības sekām. "GE Money Bank" iecerējusi atņemt ģimenei viņu vienīgo pajumti – dzīvokli "Lobeslīči".

Aina, kas pēdējās divas dienas pavērās Karakasas pilsētas veikalos, bija gluži apokaliptiska: cilvēki stiepj no veikaliem ārā televizorus, ledusskapjus, plītis, radio un citas mantas.

Pašlaik Latvijā aktīvi darbojas aptuveni 70 tā dēvēto legālo narkotiku tirdzniecības vietas, un policija sola aktīvi turpināt pārbaudes pēc 14. novembra, kad stāsies spēkā likuma grozījumi par pagaidu aizliegumu apreibinošajām vielām.

Kopumā no 43 valstīm, kurās pētīta vardarbība skolēnu vidū, Latvijā ir augstākais skolēnu īpatsvars, kas ir ņirgājušies par citiem vismaz divreiz mēnesī pēdējo pāris mēnešu laikā.

2012. gadā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis 84 izsaukumus par bērnu mēģinājumiem izdarīt pašnāvības.

Ķekavas pagasta Doliņu iedzīvotājs 79 gadus vecais Egīls Krieviņš pirmdien, 21. oktobrī, zaudēja visu, ko paveicis pēdējos 15 gados, – uguns nopostīja paša rokām celto pieticīgo 40 kvadrātmetru lielo namiņu.

Sabiedrība kļuvusi tik neiecietīga pret sievietēm, kuras tikko kļuvušas par māmiņām un dažu nedēļu laikā nav atguvušas agrāko svaru...

Lai pārvarētu krīzi, latvietim jāprot daudz kas. To uzskatāmi pierāda šodienas situācija. Dodoties uz ārvalstīm, latvieši gatavi apgūt jebko, lai tikai nopelnītu.

Investīciju baņķieris Ģirts Rungainis pareģo, ka visi Latvijā dzīvojošie pēc pārdesmit gadiem pārvērtīsies par latviešiem. Tas attiecas arī uz vietējiem krieviem, un investoru plūsma no Krievijas šo procesu nespēs ietekmēt.

Blērs Makmilans, viņa partnere Morgana Petija un abu divi dēli bija parasta mūsdienīga ģimene no Kanādas, kuras dzīvē liela loma atvēlēta dažādiem tehnikas brīnumiem.

Ārlietu ministrija atteikusi iebraukšanas vīzas studentiem no Indijas un Nepālas, kuri vēlējās sākt studijas Rēzeknē un Daugavpilī.

Kāds jauns puisis no Talsu puses tikai pāris dienas pirms jaunā mācību gada sākuma saņēmis zvanu no skolas vadības – viņš uz skolu var nenākt, jo viņa izvēlētā mācību programma ir likvidēta.

Kādā Ķīnas provincē ceļu policisti apturējuši jauno māmiņu mopēdisti, kura, dzīvas satiksmes ieskauta un vadot mopēdu, pamanījās ar krūti zīdīt savu mazuli.

"Kasjauns.lv" satika viņu dienā pirms izlaiduma. Skaistu, pašpārliecinātu un smaidīgu meiteni – Sanitu (vārds mainīts). Jau rīt tiks saņems bakalaura grāds, kas četrus gadus tik ļoti spiedis pakrūtē gan sev, gan vecākiem, kam to nācies sponsorēt.

Jā, var! Un ne tikai vientuļās mammas, bet arī vientuļie tēti. Par šo tematu mammamuntetiem.lv uz sarunu aicināja speciālistus.

Vairākas dienas Kanādas presi un interneta portālus pārpludinājis stāsts par šokēto un raudošo māti Karlu Bīgliju no Ontario pilsētas.

Kādai jaunai māmiņai no Krievijas Latvijā sākušās priekšlaicīgas dzemdības un viņa nevar apmaksāt vairākus tūkstošus latu lielo rēķinu par Latvijas slimnīcu pakalpojumiem.

Stāsts par Helēnu un viņas vīru Lesu ir viscaur brīnumainu sakritību pilns. Pirmkārt, viņi abi dzimuši vienā gadā un vienā dienā. Otrkārt, pāris laulībā nodzīvoja 75 gadus no sava garā mūža, kas pagājušajā nedēļā noslēdzās... abiem reizē.

Tētu un bērnu svinīgs gājiens pa Brīvības ielu, kas noslēdzas ar improvizētu kopkori, ģimenisks pasākums Esplanādes parkā, dzejoļu krājuma "Tētis" atvēršana – šīs un daudzas citas aktivitātes notiks Rīgā Tēva dienas svētkos, ko rīko ģimeņu organizācija "mammamuntetiem.lv".

Piecus gadus Ina Meija cīnās, lai policija izmeklētu viņas meitas Ingas Vinogradovas bojāeju.

Lietuvas ziemeļu pilsētas Šauļu centrālajā tirgū ir smagi piekauta un aplaupīta Latvijas pilsone, sestdien paziņoja Lietuvas Policijas departaments.

Valsts varētu apmaksāt mājdzemdības 30–50 latu apmērā, paudusi veselības ministre Ingrīda Circene ("Vienotība").

Siguldas pašvaldības policisti dzīvnieku patversmē nogādājuši savainotu trīs gadus vecu suņuku. Viņam veikta lauztās ķepas operācija, kuru izmaksu segšanai tiek lūgti ziedojumi. Tāpat tiek meklēti viņa saimnieki.