14. jūlijā Carnikavā ar amatnieku gadatirgu, kantri mūziķu koncertiem, sporta sacensībām un atrakcijām, kā arī radošām darbnīcām atzīmēti ikgadējie Zvejnieksvētki, kas uzskatāmi par latviešu kultūrvēsturiskajiem svētkiem to popularitātes un mēroga dēļ.

27. augustā Carnikavas tautas namā "Ozolaine" izstāžu cikls "Latvijas matērija" pietuvinās faktūru un tekstūru Visumam, atklājot izstādi "Auduma visums". Izstādē būs apskatāmi Lindas Kozules un Intas Bergas darbi, bet atklāšanas dienā, piedaloties dažādās radošajās darbnīcās, varēs iepazīt un sajust audumu kā vienu no Latvijas matērijām.

Sagaidot Latvijas simtgadi, Carnikavā turpinās izstāžu cikls "Latvijas matērija", un jau 27. februārī plkst. 14.00 visi interesenti aicināti uz izstādes "Papīra dvēsele" atklāšanu tautas namā "Ozolaine". Tad norisināsies arī radošās darbnīcas, kas ļaus ikvienam tuvāk pieskarties papīram kā vienai no Latvijas matērijām.

Tautas namā "Ozolaine" astoņdesmit gadu jubilejā sveicām radošu un spilgtu personību Carnikavas novadā – mākslinieci Āriju Cekuli. Savā dzimšanas dienā viņa novada iedzīvotājiem un viesiem dāvā personālizstādi "Vēl es varu, vēl es daru", kura būs apskatāma līdz 16. jūnijam.

Carnikavietis Raimonds Zelčs ieguvis pirmo vietu pasaules čempionātā "Formula" vindsērfinga klasē jauniešiem, kas notika Terceiras pludmalē, Azoru salās, Portugālē.

29. aprīlī Carnikavas Novadpētniecības centrā viesojās Kara muzeja pārstāvji no Rīgas, lai svinīgi saņemtu unikālu Carnikavas novada dāvinājumu Latvijas iedzīvotājiem.

8. aprīlī Gaujā pie Carnikavas Novadpētniecības centra tika ielaisti 14 tūkstoši lašu mazuļu.

Uzņēmums "Latvijas dzelzceļš" informē, ka Carnikavas novada Kalngales dzelzceļa stacijā līdz 1. jūnijam tiks rekonstruēta gājēju pāreja pār dzelzceļu, kā arī novērstas citas nepilnības.

Saistībā ar slikto ceļa stāvokli vairākos Carnikavas novada autoceļu posmos no 14. marta stāsies spēkā transportlīdzekļu masas ierobežojumi.

Pēc ziemas perioda turpinās ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Carnikavā – Līču, Ezermalas, Attekas un Mērnieku ielās.

28. februāra vakarā Garupes mežā (pie Vētru ielas) atrasta jauna ļoti mīlīga un labi kopta kaķenīte.

Lai noskaidrotu novada iedzīvotāju viedokli par topošā gājēju un velosipēdistu tilta pār Gauju galveno konstrukciju krāsu, Carnikavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli līdz 6. martam interneta aptaujā.

Carnikavas pamatskolai vecāku un skolēnu ērtībām ir izveidota jauna interneta vietne.

Šī gada sākumā Carnikavā ir uzsākta gājēju un velosipēdistu tilta pār Gauju būvniecība, un 14. janvārī upes krastā tika pietauvota barža nepieciešamo būvdarbu veikšanai.

Carnikavas novada domes deputāti šā gada pēdējā domes sēdē vienbalsīgi nolēmuši Mazo Robežu ielu pārdēvēt par Ludmilas Azarovas ielu.

Ūdensvada rekonstrukcijas dēļ Carnikavas novada Kalngalē divas dienas šonedēļ un divas nākamnedēļ nebūs ūdens.

Sagaidot Latvijas 95. dzimšanas dienu un Lāčplēša dienu, Carnikavas pamatskola aicina visus novada iedzīvotājus un viesus piedalīties Latvijas karoga sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanā.

Pēdējo nedēļu laikā sabiedrībā bijušās karstas diskusijas par Rīgas domes nesen pieņemto lēmumu no nākamā gada janvāra noteikt diferencētu maksu par braukšanu Rīgas sabiedriskajā transportā.

Tāpat kā daudzi pedagogi visā Latvijā, arī Carnikavas skolotāji 24. oktobrī gatavojas piketēt pie Saeimas, lai paustu savu attieksmi par Izglītības un zinātnes ministrijas solīto algas palielinājumu.

Carnikavas novada iedzīvotājiem 12. oktobrī būs iespēja izvest lielgabarīta atkritumus. 

Īpašās ceļazīmes ir izveidotas tādēļ, lai riteņbraucēji varētu ērtāk un vieglāk orientēties velomaršrutā, pa kuru iespējams šķērsot Carnikavas novadu. 

12. oktobrī tirgotāji aicināti piedalīties Carnikavas rudens ražas gadatirgū "Starp Miķeļiem un Mārtiņiem" ar rudens veltēm un lietišķās mākslas izstrādājumiem.

Lai rastu kopīgu risinājumu, kā uzlabot dabas parka "Piejūra" aizsardzību Carnikavas novadā, novada pašvaldības policijas un aģentūras "Carnikavas komunālserviss" pārstāvji tikās ar Dabas aizsardzības pārvaldes darbiniekiem.

Pašvaldības aģentūra "Carnikavas komunālserviss" informē, ka 9. oktobrī Carnikavā tiks sākta jaunu ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūve.

Tagad sūkņu stacijā uzstādīti jauni, moderni un daudz ekonomiskāki sūkņi, kā arī Garciemā veikta meliorācijas grāvju gar Āpšu un Jauno ielu tīrīšana, lai nodrošinātu teritorijas infrastruktūras uzturēšanu.

27. septembrī plkst. 19 carnikavieši aicināti uz dokumentālo filmu "Kapitālisms šķērsielā" Tautas namā "Ozolaine".

Savu trešo sezonu sāk Carnikavas 98. skautu un gaidu vienība, kas aicina pievienoties jaunus dalībniekus.

Tuvojoties siltās sezonas beigām, vasarnīcu īpašumi kļūst arvien mazāk blīvi apdzīvoti.

Cilvēki ņem visu labo, kas ir dabā, izmanto un izmet atkritumu izgāztuvē.

Pašvaldības aģentūra "Carnikavas komunālserviss" informē, ka novadā turpinās ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija.

Šogad konkursam "Sakopta vide Carnikavas novadā 2013" pieteikti kopumā desmit īpašumi.

11. septembrī paredzētais pasākums Carnikavas Novadpētniecības centrā "Latvju Dainu sadziedāšanās mūsu dvēseles mieram kopā ar dziesminieci Ingu Karpiču" ir pārcelts uz 17. septembri plkst. 18.

Tā kā līdzšinējais biedrības "Kalngalieši" valdes priekšsēdētājs Guntis Millers izteica velmi amatu atstāt, turpmāk šos pienākumus pildīs Gunita Dzene.

Plūdu risku samazināšanai Carnikavas novadā augustā ir sākti vairāki nozīmīgi dambja un sūkņu staciju rekonstrukcijas darbi.

Šonedēļ Carnikavas novada Kalngalē, Cīruļu ielā (posmā no Zīlīšu līdz Piekūnu ielai) un Piekūnu ielā ir sākta ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija.

Carnikavas alternatīvās aprūpes centrā "Pīlādzis" aplūkojama dekupāžas izstāde, kurā dekupāžas kursos darbus radījusi 21 sieviete.

Jaunais atkritumu apsaimniekotājs SIA "Vides pakalpojumu grupa" informē, ka lielgabarīta atkritumu (sadzīves lielgabarīti, izņemot būvgružus) izvešana Carnikavas novada ciemos Carnikava un Gauja tiks nodrošināta 7. septembrī.

27. jūlijā Kalngalē norisinājās par pastāvīgu tradīciju kļuvusī Kaimiņu diena, kurā visiem apmeklētājiem tika piedāvāta daudzveidīga sporta un izklaides programma.

Ar aktīvu vietējo iedzīvotāju gādību Carnikavas novada pludmale kļuvusi daudz pievilcīgāka gan carnikaviešiem, gan viesiem no Latvijas un ārvalstīm. Iemesls – šūpuļtīkli. 

Sestdien, 27. jūlijā Carnikavas novada Kalngalē norisināsies ikgadējā Kaimiņdiena, kurā būs dažādas sportiskas un radošas aktivitātes visas dienas garumā, kā arī balle līdz pat rītam.