Vasaras Saulgrieži iekrīt naktī no piektdienas uz sestdienu, savukārt kalendārie Līgo svētki – dienu vēlāk.

Lielākais dabiskais pieaugums Latvijā pērn bijis Mārupes novadā, kur iedzīvotāju skaits tā dēļ palielinājies par 168 iedzīvotājiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Ministru kabinets pēc uzņēmuma "V-Traffic" īstenotā fotoradaru projekta izgāšanās uzdevis Iekšlietu ministrijai kopīgi ar Satiksmes ministriju izvērtēt iespējamos stacionāro fotoradaru ieviešanas risinājumus.

Latvijas laukos atdeve no viena hektāra zemes ir vismazākā Baltijā, turklāt līdz pat 40 % saimniecību laukos strādā "pelēkajā ekonomikā" bez motivācijas legalizēties.

5. jūnijā Olainē atklāta muzeja vasaras sezona pasākumā "RadiRādi vasarā". Tā ir radošā darbnīca Olaines vēstures un mākslas muzeja telpās, kuras mērķis ir ar neformālās izglītības metodēm dot iespēju apgūt jaunas prasmes un pilnveidot esošās.

Krimuldas novada tautas mākslas svētki sestdien, 25. maijā, Krimuldas novada Lēdurgā ir iespēja nosvinēt ziemas aizritēšanu, skolas beigas un atkal satikšanos, kā arī sajust tuvojošos dziesmu svētku noskaņu.