Šonedēļ Siguldas kultūras nama kinozālē grupa "Gūtmans" publiskā koncertā klausītājus pirmo reizi iepazīstināja ar savu albumu "Estrādes dziesmas".

Jūlijā Krimuldas luterāņu baznīcā pirmizrādi piedzīvoja Jāņa Lūsēna koncertprogramma "Ar zvaigžņu kluso gaismu" ar siguldieti Zigfrīdu Muktupāvelu.

Viņš kopā ar Rīgas "Dinamo" no PSRS čempionāta 2. līgas apakšas tika līdz sudraba medaļām, tikai divos pasaules čempionātos nav bijis kopā ar Latvijas hokeja izlasi. Ķekavietis Jānis Kvēps ir viens no autoritatīvākajiem sporta ārstiem Latvijā.

Mārupē savā namā mīt Gvido, Evija, Svens un Dans Lingas. Mājas saimnieka Gvido balss regulāri skan Latvijas Radio 2 ēterā, kā arī grupā "Linga", kas nav zaudējusi savu skanējumu – joprojām ir interesanta un saistoša klausītājiem.

Nule iznākušajā Raimonda Paula skaņuplatē "A cappella" maestro dziesmas bez pavadījuma iedziedājuši dažādi kori ķekavieša Arvīda Platpera vadībā.

Valmieras teātra aktrise Ilze Pukinska skatītāju tūkstošiem labāk zināma kā Silvija no latviešu lielseriāla "Ugunsgrēks", kura 500. sēriju demonstrēja šonedēļ.

Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu februārī ceturto reizi pēc kārtas saņēma Baltezerā mītošais mūziķis Ingus Ulmanis, kuram tā jau bija trešā par "Dabas koncertzāli".

Iru Dūdumu daudzi atceras no "Modo" un "Opus" laikiem (toreiz kā Krauju).

Par ceļu līdz Eiropas un pasaules zelta medaļām skeletonā un gūto gandarījumu - intervija ar Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases saimnieku un skeletona aizsācēju Latvijā Daini Dukuru.