Šodienas Latvijā pirmo kredītsaistību uzņemšanās jeb paša pirmā personīgā aizdevuma saņemšana ir kļuvusi par visai vienkāršu un ikvienam ērti pieejamu finanšu pakalpojumu, ja vien prātā patur dažus svarīgus faktorus. Kādus tieši?

Kriptovalūta pārsteidza globālo finanšu pasauli pagājušajā gadā, visa 2017. gada laikā mēs varējām novērot kriptovalūtas kā ieguldījumu instrumenta pieaugumu. Patiesībā, bija ļoti maz, ko būtu vērts pieminēt par 2017. gada finanšu notikumiem, ja ne kriptovalūta "Bitcoin".

Garā ziema nu ir beigusies un līdz ar pavasara atnākšanu mostas ne tikai daba, bet arī mūsu kvēlākie sapņi. Patiesībā, pavasaris ir ideāls laiks, lai apdomāti paņemtu patēriņa vai ātro kredītu kā minimums trim nopietniem mērķiem.

Vienmēr pastāv iespējas, kā uzlabot un pasargāt savas finanses. Nav universālas formulas, pēc kā vadīties, jo katram individuālam gadījumam viens vai otrs risinājums var būt labāks.

Katrs ir pats savas laimes kalējs un sava laika pavēlnieks. Izvēloties tālmācību, Tu vari apvienot visu – ģimenes dzīvi, darbu, hobijus, treniņus vai veltīt laiku, darot to, kas Tev patīk vislabāk. Tu strādā, esi aizņemts treniņos, esi radošs un aktīvs? Tālmācība ir domāta tieši Tev!

Negaidīti izdevumi var rasties daudzu un dažādu iemeslu dēļ. Visā gada garumā šādi izdevumi var ietvert neplānotus automašīnu remonta rēķinus, medicīniskos izdevumus, ikgadējās apdrošināšanas maksas paaugstināšanās, dāvanas radiem un draugiem īpašos gadījumos, sporta aktivitāšu izmaksas u.c.; šis saraksts var būt praktiski bezgalīgs.

18.03.2018 21:54

Velosipēdu serviss

Katru gadu, iestājoties siltākiem laikapstākļiem, ielas piepildās ar pedāļus mīt gribošiem cilvēkiem. Pildās ne tikai ielas, bet arī velosipēdu servisi. Pavasaris ir laiks, kad visapzinīgākie velobraucēji vēlas parūpēties par saviem braucamajiem.

Viena daļa cilvēku domā, ka jebkurš kredīts ir destruktīvs. Citi uzskata, ka kredīts sniedz lielisku iespēju īstenot jebkuru sapni, par to samaksājot iepriekš. Vairāku veidu aizdevumi ir izpelnījušies īpašu popularitāti starp cilvēkiem, kā piemēram, patēriņa kredīti, hipotekārie kredīti, kredīts biznesa attīstībai, kredīts remontam un citi.

Labklājības ministrijas īstenotais projekts "Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku" aktualizējis tēmu, kas iepriekš tik detalizēti nav pētīta.

Esmu cilvēks, kam ļoti patīk ērtības un maksimāli efektīvi iztērēts laiks. Aiz muguras divi gadi universitātē, priekšā darba meklējumi vasaras sezonai un vēlme gan baudīt dzīvi, gan pastrādāt, lai nopelnītu naudu. Kā jebkuram jaunietim, kas iekrīt millenials kategorijā, liela daļa manas ikdienas paiet, izmantojot internetu gan mobilajā tālrunī, gan datorā.

Autovadīšana ir ļoti nozīmīga pieaugšanas daļa, kas simbolizē pieaugušo dzīvi un patstāvību. Tikko pabeigta vidusskola, sakrāta nauda auto, kas vecāks par tevi pašu, vai dāsna dāvana un apziņa, ka visa pasaule ir pie tavām kājām un iespējas ir neierobežotas. Izklausās lieliski!

Jau kādu laiku ģimenes izvēlas savu dzīves vietu ārpus lielajām pilsētām, tomēr paliekot tām tuvumā. Mazpilsētas sajūta, svaigs gaiss, daba un neizmērojamas iespējas – tie ir Ādaži, kas īpaši domā par saviem mazākajiem iedzīvotājiem un ģimenēm. Šeit ir viss sākot no kopīgām aktīvajām izklaidēm un beidzot ar izcilu izglītību dažādās jomās.

Ja vēlies ietaupīt vismaz 20% no kopējām izmaksām, kas saistītas ar vadītāja apliecības iegūšanu, tad Tev jāizvēlas Presto Autoskola. Kvalitāte, attieksme, jauninājumi tehnoloģiskajos risinājumos viennozīmīgi atšķir Presto no citām vairāk nekā 200 autoskolām Latvijā.

"Ekspress – Ādaži" aicina savam kolektīvam pievienoties autobusu vadītājus!

Indieti Kamalu Bhasinu pirms desmit gadiem uz Latviju atveda nejaušība. Viņš atbrauca uz pāris dienām apciemot draugus, bet palika šeit dzīvot.