Tālmācības vidusskola: Pabeidz vidusskolu 100% internetā

Autors  Apmaksāta publikācija
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Katrs ir pats savas laimes kalējs un sava laika pavēlnieks. Izvēloties tālmācību, Tu vari apvienot visu – ģimenes dzīvi, darbu, hobijus, treniņus vai veltīt laiku, darot to, kas Tev patīk vislabāk. Tu strādā, esi aizņemts treniņos, esi radošs un aktīvs? Tālmācība ir domāta tieši Tev!

Esi mamma, kura vēlas pabeigt vidusskolu, nezaudējot laiku ģimenei? Nāc un pabeidz skolu sev ērtā laikā un apstākļos! Vidusskolas gadi aiz muguras, bet atestāts nepieciešams? Tā ir Tava iespēja pabeigt vidusskolu jebkurā vecumā.

Tālmācības vidusskola Rīgas 1. vidusskola piedāvā visas tās pašas priekšrocības, kuras pieejamas klātienes skolās. Brīvi pieejami mācību materiāli, konsultācijas ar skolotājiem, mācību programma atbilstoši valsts standartam. Katram pašam ir iespēja veidot individuālu mācību grafiku, veltot mācību priekšmetam tieši tik daudz laika cik nepieciešams katram individuāli, jo mēs katrs esam citādāks.

INFORMĀCIJA PAR SKOLU

Skolēnu skaits – 700.
Pedagogu skaits – 30.
Mācības no 7. līdz 12. klasei.
Mācību forma - TĀLMĀCĪBA.
Mācību valoda: latviešu, krievu.
Saziņas valoda ar administrāciju – latviešu un krievu valoda.
Vidējais skolēnu vecums 12-45 gadi.

PAR MĀCĪBU PROCESU
Mācības notiek 100% tiešsaistē. Klātienē jāierodas tikai uz valsts noteiktajiem pārbaudes darbiem 9. un 12. klases beigās (centralizētie eksāmeni).

Rīgas 1. vidusskola
Rīga, Akadēmijas laukums 1 - 802, LV - 1050
Uzņemšanas tel. - 20 200 007
Skolas adrese Internetā: www.vidusskola.com

Rīgas 1. vidusskola aicina mācīties ikvienu, kurš augstu vērtē savu laiku un vēlas pats noteikt un kontrolēt mācību vidi. Mēs dzīvojam laikmetā, kurā viss mainās ļoti strauji. Mūsu diženais dzejnieks un domātājs Rainis ir teicis "pastāvēs, kas pārmainīsies".

Izglītības jomā nepārspējamu iespēju piedāvā tālmācība – iespēja apgūt vidusskolas mācību saturu un iegūt valsts atzītu atestātu neklātienē – mācoties attālināti jeb 100% internetā. Šādu izvēli izdarīt var mudināt dažādas dzīves situācijas. Tā ir lieliska iespēja jaunajām māmiņām pabeigt vidusskolu jebkurā brīdī, neatraujot laiku ne ģimenei, ne savai personiskajai attīstībai. Šādi, apvienojot darbu ar mācībām, jaunieši var sākt veidot savu finansiālo neatkarību.

• Tāpat attālinātu mācību procesu izvēlas sportisti, kuriem daudz laika jāvelta treniņiem, sacensībām, nometnēm un izbraucieniem ārpus valsts. Izvēli mācīties, fiziski neatrodoties skolā, ir iespējams izdarīt arī tad, ja vienkārši vēlies savu darba vidi kontrolēt pats – mācoties apstākļos, kurus radi un nosaki pats.
• Mums katram ir tiesības mācīties, atrodoties vidē, kurā nekas netraucē, ir viegli koncentrēties un iespējams organizēt laiku, kuru veltam katras konkrētās mācību vielas apguvei.
• Lai kāds būtu Tavs iemesls par labu tālmācībai – aizņemts dzīves stils, vēlme būt kopā ar ģimeni, sen nepabeigta izglītība – pabeigt vidusskolu var jebkurā vecumā un praktiski jebkurā dzīves situācijā – nekas nav šķērslis, lai atsāktu vai turpinātu mācības.

Nāc mācīties, un mēs Tev palīdzēsim!
Rīgas 1. vidusskola
Rīga, Akadēmijas laukums 1 – 802, LV – 1050
Uzņemšanas tālrunis – 20 200 007