21. martā Starptautiskā Sociālo darbinieku federācija ("The International Federation of Social Workers") atzīmēja Pasaules sociālā darba dienu, kuras 2017. gada vadmotīvs ir "Kopienas un vides ilgtspējas veicināšana".

Šogad vairāk nekā 80 jauniešu Olainē iepazinušies ar dažādām profesijām, piedalījušies darbnīcās un aktīvi iesaistījušies citās aktivitātēs. Lai palīdzētu jauniešiem savas karjeras izvēlē pirms tālākās izglītības uzsākšanas, kopumā Karjeras nedēļas laikā Olaines jauniešu centrā "Popkorns" notika četri pasākumi.

Olaines 2. vidusskola kā vienu no saviem darba uzdevumiem šajā mācību gadā izvirza plašāku latviešu valodas lietošanu skolas vidē, bet Olaines 1. vidusskolas sākumskolā ar krāšņu un bagātīgu izstādi sagaidīta Miķeļdiena.

Aizvadītajās brīvdienās Olaines iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bija iespēja baudīt Dzērveņu festivālu, kurš nu jau trešo gadu tiek rīkots septembrī un pamazām kļūst par vienu no Olaines atpazīstamības simboliem.

Olaines novada volejbola komandai 3. vieta 50. jubilejas veterānu sporta spēlēs.

Tā kā Veselības inspekcija neveic ūdens kvalitātes pārbaudes Olaines novadā esošām ūdenstilpnēm, pašvaldība to dara par saviem līdzekļiem.

Olaines novada pašvaldība līdz 29. aprīlim izsludinājusi pieteikumu pieņemšanu no pretendentiem par kultūras centra direktora amata vietu.

Olainē, Kūdras ielā 1, durvis atvēris jauns veterinārais centrs "all4pets". Tajā palīdzība tiks sniegta gan suņiem un kaķiem, gan dažādiem mājas sīkdzīvniekiem. Līdzās veterinārajai klīnikai atradīsies arī zooveikals un veterinārā aptieka.

15. aprīlī Olaines Vēstures un mākslas muzejā Slāvu kultūras nedēļas pasākumos tika atklāta izstāde "Marja rokdarbniece".

Pamatojoties uz iedzīvotāju lūgumiem, Olaines novada dome vienojusies ar pasažieru pārvadātāju firmu AS "Rīgas Taksometru parks" par maršruta "Olaine–Sila kapi" un līdz Pēternieku kapiem reisu izmaiņām vasaras periodā.

27. martā 70 gadu vecumā mūžībā aizgājis Olaines novada domes priekšsēdētājs Jānis Pavlovičs.

Pagājušā gada decembrī Viktorija Jansone piedalījās starptautiskajā dziesmu konkursā "Sing Christmas" Paņevežos Lietuvā, kur 62 dalībnieku konkurencē ieguva 2. vietu.

Olaines novada dome nolēmusi no 3. janvāra līdz 31. martam turpināt sabiedriskā transporta maršruta Vaivadi–Jaunolaine–Olaine finansēšanu.