18. maijā Dzintaru koncertzāle aicina uz grandiozu jauno ērģeļu prezentācijas koncertu ar pasaulslaveno latviešu ērģelnieci Ivetu Apkalni. Pirmo reizi Dzintaru koncertzāles unikālo akustiku piepildīs ērģeļu mūzikas varenais skanējums Pētera Vaska, Ērika Ešenvalda, Aivara Kalēja, Arvo Perta, Andra Dzenīša un Jāzepa Vītola majestātiskajos skaņdarbos.

Jau trešo gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Desmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar vokālo grupu "Latvian Voices" (att.), Rīgas Doma zēnu kori un ģitāristu Kasparu Zemīti, izcilo pianistu Vestardu Šimku, Latvijas Radio kori, "Sinfonietta Rīga" un citiem māksliniekiem.

Sestdien, 25. novembrī, plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē ciklā "Jūrmala Jazz" ar vienīgo koncertu Latvijā pasaules tūres ietvaros uzstāsies viens no pasaulē pieprasītākajiem džeza virtuoziem – pianists Ārons Djēls ar trio.

10. un 11. novembrī Dzintaru koncertzāle aicina uz īpašu notikumu: neparasti radošais un talantīgais mūziķis Shipsea (Jānis Šipkēvics) un ģitārists Matīss Čudars ir radījuši jaunu koncertprogrammu balsij, klavierēm un neredzamam korim.

Dzintaru koncertzāle šajā rudenī aicina klausītājus uz trīs koncertiem, kuros būs iespēja tikties ar tādiem klausītāju iemīļotiem mūziķiem kā Maestro Raimonds Pauls, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, pianisti Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo, kā arī vokālā grupa "Framest".

1. oktobrī plkst. 17.00 ciklā "Jūrmala Jazz" pirmo reizi Latvijā ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies viens no pasaules labākajiem džeza ģitāristiem Nirs Felders ar grupu. Aizraujoši pavērsieni, degsme un satriecošs solo – tā Niru Felderu raksturo "The New York Times" un Amerikas prestižākie džeza kritiķi.

XIV "Kremerata Baltica" festivāla noslēguma galā koncertā "Viva the keyboard!" 17. septembrī Dzintaru koncertzālē līdzās izcilajiem kamerorķestra "Kremerata Baltica" mūziķiem būs iespēja tikties ar pasaulslaveno mandolīnas virtuozu Avi Avitālu, talantīgo pianistu Georgiju Osokinu, lietuviešu izcelsmes amerikāņu pianistu Andrjusu Žlabi un klavesīna spēles meistaru Reinutu Tepu.

6. augustā plkst. 20.00 Dzintaru koncertzālē notiks 18. Starptautiskais baleta festivāls "Baleta zvaigznes Jūrmalā". Savā pilngadībā festivāls priecēs ar izcilu spāņu, kanādiešu, armēņu, krievu un kazahu mākslinieku sniegumu, kā arī iepazīstinās ar Latvijas horeogrāfu jaunākajām idejām un dejotāju sasniegumiem klasisku lomu interpretācijā.