Tiesības uz slimības pabalstu būs sociāli apdrošinātām personām, par kurām iemaksas būs veiktas ne mazāk kā trīs mēnešus pēdējo sešu mēnešu periodā vai sešus mēnešus pēdējos 24 mēnešos.

Inženieris Raiens Mario Jasins (Ryan Mario Yasin) izgudrojis drēbītes bērniem, kas aug līdz ar viņiem. Vai nav brīnišķīga ideja? Kostīms vai bikšeles, kas aug līdzi bērnam!

Kādi ir Montesori pedagoģijas būtiskākie principi un kā vecāki ikdienā var veicināt sava mazuļa attīstību, skaidro klīniskā psiholoģe, Montesori pedagoģe Baiba Blomniece-Jurāne.

Ik gadu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā sniedz palīdzību bērniem, kas cietuši no pašu mīļo mājdzīvnieku kodumiem. 2016. gadā reģistrēti 337 kodumi, no tiem suns iekodis 214 gadījumos. Mediji par nelaimēm raksta tad, kad noticis tiešām kaut kas dramatisks – bērns ir sakropļots vai gājis bojā.

Sagaidot dzīves posmu, kad ir vairāk laika sev un savām interesēm, svarīgi saglabāt optimistisku un aktīvu dzīves pozīciju, neiegrimt skumji apcerīgā noskaņojumā vai – vēl ļaunāk – pesimistiskā dzīves redzējumā.

Tehnoloģiju eksperts Jānis Vēvers iesaka 10 bezmaksas mobilās lietotnes "Android" operētājsistēmas ierīcēm, kas palīdzēs vecāko klašu skolēniem papildināt zināšanas un atvieglos mācīšanos.

Pēdējie dati liecina, ka fizisko aktivitāšu līmenis ir nepietiekams ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā. Vismaz reizi nedēļā ar sportu nodarbojas vai spēlē sporta spēles 31 % Latvijas iedzīvotāju, tikmēr 36 % Latvijas iedzīvotāju pavada laiku, vairāk nekā 5,5 stundas dienā sēžot. Ko darīt, lai jūsu ģimene būtu starp tiem, kuri ar sportu ir uz "tu"?

Strauji pieaugot gripas slimnieku skaitam, Slimību profilakses un kontroles centrs pagājušajā nedēļā valstī izsludināja gripas epidēmijas sākumu. To, kā sabalansēt uzturu imūnsistēmas stiprināšanai, kādus profilaktiskos līdzekļus izvēlēties un kā rīkoties, ja kāds no mājiniekiem saslimis ar šo ārkārtīgi lipīgo vīrusu infekcijas slimību, stāsta pediatre Sanita Mitenberga.

Maza bērna ķermeņa termoregulācija atšķiras no pieauguša cilvēka ķermeņa reakcijām uz aukstumu, turklāt maza bērna āda ir jutīgāka. Tas nozīmē, ka ģērbšanā, lai dotos ārā lielākā aukstumā, jāievēro īpaši principi.

Kad Pēteris Leiškalns atbild uz jautājumu "Cik jums ir bērnu?", daudzi domā, ka viņš mānās. Tiešām divpadsmit?! Pirmajā laulībā, kas bija 30 gadu ilga, dzimuši trīs dēli un septiņas meitas, no kuriem vecākajam dēlam Kristam nu jau ir 41 gads, bet jaunākajai atvasei – meitai Emīlijai – 22 gadi.