Jūrmalas dome izplatījusi Valsts prezidentam, premjeram, kā arī finanšu un kultūras ministriem, Saeimas Parlamentārās izmeklēšanas komisijai par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju un plašsaziņas līdzekļiem adresētu vēstuli. 

22. februārī nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" pirmā stāva vestibilā tiks atklāta Jura Bērziņa-Soma ceļojošā fotogrāfiju izstāde "Tu esi. Tu vari". Tā veltīta Londonas Paralimpiskajām spēlēm 2012.

23. februārī ikviens ziemas prieku baudītājs aicināts doties pārgājienā ar slēpēm un iepazīt daudzveidīgo Ķemeru nacionālā parka dabu arī ziemā.

26. janvārī Dabas aizsardzības pārvalde aicina iepazīt daudzveidīgo Ķemeru nacionālā parka dabu arī ziemā, dodoties pārgājienā ar slēpēm.

Jūrmalas Mākslinieku namā līdz 9. februārim apskatāma izstāde, kuru, īsi raksturojot, varētu dēvēt par "Gada labāko darbu".

No 11. līdz 13. janvārim Norvēģijā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde "Reiselivsmessen 2013". Tajā atsevišķs stends būs ne tikai mūsu valstij, bet arī Jūrmalai.