19.02.2013 15:15

Vaivaru rehabilitācijas centrā būs skatāma izstāde "Tu esi. Tu vari"

Autors  Jurmala.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Viens no izstādes attēliem. Viens no izstādes attēliem. www.jurmala.lv

22. februārī nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" pirmā stāva vestibilā tiks atklāta Jura Bērziņa-Soma ceļojošā fotogrāfiju izstāde "Tu esi. Tu vari". Tā veltīta Londonas Paralimpiskajām spēlēm 2012.

Fotoizstādes atklāšanā būs iespēja satikties ar mūsu varoņiem, kas Londonas Paralimpiskajās spēlēs godam nesa Latvijas vārdu pasaulē. Savu dalību izstādes atklāšanā ir apstiprinājuši Daiga Dadzīte – Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente, Aigars Apinis – Latvijas Paralimpiskās komitejas viceprezidents un sportists, trīskārtējs Paralimpisko spēļu čempions, pasaules rekordists, Eiropas Gada cilvēks Latvijā 2012, Trīs zvaigžņu ordeņa kavalieris, Andris Ulmanis – Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsekretārs, sēdvolejbola asociācijas prezidents, stājhokeja federācijas valdes loceklis un arī sportists.

Izstādes "Tu esi. Tu vari" darbi atspoguļo Londonas Paralimpiskās spēles, kurās piedalījās 4300 sportistu no 166 valstīm. Viņu vidū bija arī astoņi atlēti no Latvijas. Kopumā Londonas Paralimpiskajās spēlēs tika pārstāvēts 21 sporta veids, fotogrāfijās redzami 15 no tiem.

Jura Bērziņa-Soma fotogrāfiju izstāde, kas ir Baltijā pirmā fotoattēlu izstāde par Paralimpiskajām spēlēm, veselu gadu ir skatāma dažādās vietās Rīgā un citās Latvijas pilsētās.