04.02.2015 11:35

Zvejniekciema puiši uzvar Pierīgas skolu volejbola turnīrā (papildināta ar foto)

Zvejniekciema puiši uzvar Pierīgas skolu volejbola turnīrā (papildināta ar foto) Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Mārupes vidusskolā notikušajā Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā B vecuma grupas (1999. g. dz. un jaunāki) puišiem piedalījās sešu mācību iestāžu komandas.

Pirmajā posmā vienības bija sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīja pa divām divu setu spēlēm. Pa divām labākajām komandām iekļuva pusfinālā, bet trešo vietu ieguvēji savā starpā aizvadīja maču par piekto vietu. Atbilstoši nolikumam izšķirošās cīņas ritēja līdz diviem uzvarētiem setiem.

Grupu turnīros pa divām uzvarām izcīnīja Zvejniekciema vidusskolas volejbolisti, kuri pieveica laukuma saimniekus mārupiešus un krimuldiešus, kā arī pagājušā gada B vecuma grupas turnīra uzvarētāji Ropažu vidusskolas komanda, kas pārspēja Siguldas Valsts ģimnāzijas un Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņus.

Pusfinālos Zvejniekciema puiši ar 2:0 (25:19, 25:22) uzvarēja siguldiešus, bet ropažniekiem uzvarai pār Mārupes vidusskolas komandu bija nepieciešami trīs seti – 2:1 (22:25, 25:10, 15:12). Finālā līdz tam nezaudējušo komandu duelī pārāki izrādījās Saulkrastu novada pārstāvji, kuri pārspēja Ropažu vidusskolas komandu 2:0 (25:13, 25:22).

Mačā par trešo vietu Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunie volejbolisti ar 2:0 (25:22, 25:23) uzvarēja Mārupes vidusskolu, bet piekto vietu ieguva Krimuldas vidusskola, kas ar 2:1 (20:25, 25:20, 15:13) sīvā cīņā apspēlēja Berģu pamatskolas komandu.

Der atgādināt, ka A grupas (1995./98. g. dz.) turnīros pirmās vietas izcīnīja Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunieši un Ropažu vidusskolas jaunietes. 10. februārī Zvejniekciema vidusskolā notiks Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrs B vecuma grupā meitenēm.