28.01.2015 07:37

Mārupes vidusskolā notikušajā Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu A vecuma grupas (1995./98. g. dz.) turnīrā volejbolā jaunietēm izšķirošajā spēlē Ropažu vidusskolas audzēknes pārspēj laukuma saimnieces.

Turnīram bija pieteikušās piecas komandas, diemžēl pagājušā gada Pierīgas vicečempiones no Zvejniekciema vidusskolas pēdējā brīdī bija nopļāvusi gripas epidēmija. Vispirms komandas aizvadīja divu setu priekšsacīkšu spēles katra ar katru, pēc tam abas labākās vēlreiz tikās finālā, bet abas pārējās aizvadīja spēli par trešo vietu.

Ropažnieces uz pirmo vietu pieteicās jau apļa turnīrā, gūstot trīs pārliecinošas uzvaras – 25:7, 25:12 pār Siguldas Valsts ģimnāziju, 25:4, 25:9 pār Ādažu vidusskolu un 25:10, 25:16 pār Mārupes vidusskolu. Pagājušā gada čempiones mārupietes bija labākas abās pārējās spēlēs un nodrošināja vietu finālā, bet Siguldas un Ādažu jaunajām volejbolistēm bija jāsadala trešā vieta.

Finālā par pirmo vietu Ropažu vidusskolas skolnieces vēlreiz pārspēja Mārupes vidusskolas komandu 25:18, 25:15 un izcīnīja pirmo vietu. Savukārt mačā par trešo vietu ādažnieces visai sīvā cīņā uzvarēja siguldietes – 25:23, 25:19.

Jāatgādina, ka Pierīgas skolu A vecuma grupas turnīra finālā Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda finālā uzvarēja ropažniekus 2:0 (25:18, 25:15).

3. februārī Mārupes vidusskolā notiks Pierīgas skolu sporta spēļu volejbola turnīrs B grupā puišiem (1999. g. dz. un jaunāki), bet nedēļu vēlāk viņu vienaudzes sacentīsies Zvejniekciema vidusskolā.