30.03.2014 18:16

Kocēnu florbolistes divreiz salauž FK "Ķekava" pretestību

Kocēnu florbolistes divreiz salauž FK "Ķekava" pretestību Latvijas Florbola savienība

Latvijas dāmu florbola čempionāta fināla pirmajās divās spēlēs sezonas līderes Kocēnu "Rubene" ar vienādu rezultātu pārspēja florbola klubu "Ķekava".

Sestdien pirmajā spēlē ķekavietes pirmās izvirzījās vadībā, un gluži līdzīga cīņa ritēja līdz otrās trešdaļas vidum (2:3). Taču tad desmit minūšu laikā ar trim precīziem metieniem laukuma saimnieces panāca izšķirošo pārsvaru 6:2 un beigās svinēja uzvaru 8:3.

FK "Ķekava" labā vārtus guva Dace Možeiko, Paula Brunovska un Katrīne Šleiva, bet par labāko spēlētāju komandā atzina Elīzu Elizabeti Bērziņu.

Pēc diezgan līdzīga scenārija aizritēja un ar tieši tādu pašu rezultātu svētdien beidzās otrā spēle. Sešas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām rezultāts bija neizšķirts 3:3, taču līdz otrajam pārtraukumam kocēnietes iemeta divus vārtus, bet trešā perioda pirmajās sešās minūtēs vēl trīs – 3:8.

Divus vārtus FK "Ķekava" labā guva Paula Brunovska, kura izpelnījās labākās spēlētājas titulu, vienus Elīza Elizabete Bērziņa.

Nākamās divas spēles notiks 5. un 6. aprīlī Vidzemes olimpiskajā centrā Valmierā. Finālsērija ritēs līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Latvijas čempionāta pamatturnīra piecās savstarpējās spēlēs pret "Rubenes" florbolistēm FK "Ķekava" izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja četrus zaudējumus.

Jau ziņots, ka spēlē par bronzas medaļām "Ķekavas Bulldogs" dāmu komanda sestdien ar 8:5 pārspēja pagājušā gada Latvijas čempiones Rīgas Stradiņa universitātes florbolistes.