29.03.2014 17:29

"Ķekavas Bulldogs" florbolistēm pirmo reizi bronza

"Ķekavas Bulldogs" florbolistēm pirmo reizi bronza Latvijas Florbola savienība

Spēlē par trešo vietu Latvijas dāmu virslīgas turnīrā ķekavietes ar 8:5 pārspēja pagājušā gada Latvijas čempiones Rīgas Stradiņa universitātes florbolistes un pirmo reizi kļuva par medaļu īpašniecēm.

Pirmās trešdaļas vidū sāncenses apmainījās precīziem metieniem, bet vēl līdz pirmajam pārtraukumam "buldodzes" divreiz ieraidīja bumbiņu rīdzinieču vārtos. 36. minūtē rezultāts jau bija 5:1 "Ķekavas Bulldogs" labā, taču līdz perioda beigām RSU komanda divus vārtus atspēlēja.

Trešās trešdaļas pirmajās divarpus minūtēs Ķekavas florbolistes atjaunoja četru vārtu pārsvaru un, kaut arī studentes vēlreiz starpību samazināja līdz diviem vārtiem, nosargāja uzvaru.

Ar trim precīziem metieniem uzvarētāju rindās atzīmējās Aija Vancāne un Līga Vancāne, divus iemeta Inga Ametere.

Sestdien un svētdien notiek pirmās divās spēles "zelta sērijā" par pirmo vietu starp florbola klubu "Ķekava" un Kocēnu "Rubeni". Čempionu titula iegūšanai nepieciešamas četras uzvaras.