Aizritējuši septiņi gadi, kopš Olainē konstatēja nenoskaidrotas izcelsmes un sastāva bīstamos atkritumus, kuri rada draudus veselībai un dzīvībai.

Abortu skaits Rīgas rajona slimnīcā Siguldā pēdējo gadu laikā ir samazinājies, taču to pašu var teikt par dzemdībām, stāsta Agrita Misāne, ginekoloģe un dzemdību speciāliste.

Šogad Siguldā izbūvēs divus bērnu rotaļlaukumus Institūta ielā un Jaunatnes ielās.

Būt starp savējiem un dibināt kontaktus – tāds ir jaunā Babītes novada uzņēmēju kluba mērķis, uzsver organizācijas vadītājs Varis Sprancmanis.

Ar vērienu atklātā un šķietami noklususī mākslas telpa "Siguldas tornis" 28. aprīlī sāks jauno sezonu ar fotogrāfa Gunāra Dukštes izstādi.

Mārupes uzņēmums SIA "Hansab" uzvarējis Latvijas Bankas (LB) konkursā par seifu iegādi un uzstādīšanu.

Lai arī autostāvvietu skaits Carnikavas novada Garciemā kopš 2011. gada ir būtiski palielinājies, vēl jāveic darbi to labiekārtošanai. Jāiekārto stāvlaukums arī Lilastē.

Saulkrastu restorāns "Vārava" savus ziedu laikus jau ir izdzīvojis. No 1969. gadā celtās piejūras ēkas pāri palikušas nožēlojama izskata drupas, bet tai apkārt uzslieta puscaura sēta.

Saeima 19. aprīlī konceptuāli atbalstījusi likumprojektu pirmajā lasījumā, kas paredz pensionēšanās vecuma paaugstināšanu līdz 65 gadiem, sākot ar 2014. gadu.