Siguldas Romas katoļu baznīcas svētdienas skolas bērni vecumā no 9 līdz 11 gadiem no februāra līdz maijam īstenoja digitālu kultūrvēsturisku projektu "Pa Kaupo pēdām". Projekta mērķis bija iepazīstināt bērnus ar Siguldas apkārtnes 13. gadsimta kultūrvēsturi, konkrētāk – ar līvu valdnieku Kaupo, kurš dzīvoja 12. gs beigās un 13. gs sākumā, pārvaldot Kubeseles un Turaidas pilis. Projekta rezultātā tapa bērnu veidota fotoizstāde.

Piedāvājam jums sarunu ar 29 gadus veco siguldieti Aiju Staģi (Allenu), kura savā dzīvē piedzīvojusi gana daudz, lai pastāstītu par bāreņu dzīves skarbajām aizkulisēm. Viņa dalās ar savu dzīves stāstu cerībā iekustināt ļaužu sirdis un lai vērstu uzmanību uz bērniem, kuri gaida mūsu, līdzcilvēku, palīdzību.

Brīnišķīgā, saulainā dienā pašā vasaras noslēgumā labdarības biedrība "Nāc Gaismā" sava novada ģimenēm sagādāja svētkus, kas norisinājās atpūtas kompleksā "Gančauskas". Šajā dienā ģimenes tika īpaši sveiktas, godinātas un iepriecinātas.

Māra Anna Šmite ir zīmējumu autore bērnu pasaku grāmatiņai "Zuma un bitēna piedzīvojumi". Šī ir pasaciņa par draudzību, mīlestību un uzticību, par mušas un bites piedzīvojumiem dodoties iepazīt pasauli.