01.06.2013 19:41

Babītes jātniekiem vēl viena uzvara Ruilā

Babītes jātniekiem vēl viena uzvara Ruilā Kate Ansone

Babītes novada jātnieku kluba "Sport de Lux" pārstāve Krista Kristiāna Alksne ar zirgu Lingo izcīnījusi pirmo vietu junioru konkurencē šķēršļu pārvarēšanas sacensībās "Ruila Spring Tour" Igaunijā.

Sacensībās junioriem maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem Alksne un Lingo bija viens no diviem sportiskajiem pāriem, kas bez kļūdām veica pamatdistanci un pēc tam nenogāza nevienu barjeru arī pārlēkšanā, izcīnot pirmo vietu.

Citā junioru maršrutā (125 cm augsti šķēršļi) Krista ar Lingo pamatdistancē pieļāva vienu kļūdu un ierindojās piektajā vietā.

Vēl vienu godalgotu vietu Ruilā izcīnījis kluba "Sport de Lux" līderis Ģirts Bricis, kurš uzvarēja divos maršrutos sacensību pirmajā dienā.

Maršrutā 6–7 gadus veciem zirgiem (125/130 cm šķēršļi) Bricis ar zirgu Carlord precīzi veica gan pamatdistanci, gan pārlēkšanu, taču otrajā distancē par 0,2 sekundēm zaudēja igaunim Vatselam.

Jāšanas sporta sacensības Ruilā beigsies svētdien.