01.06.2013 18:09

"Audas" futbolisti atgriežas uz uzvaru takas

"Audas" futbolisti atgriežas uz uzvaru takas Krišjānis Grantiņš

Ķekavas futbola klubs pārliecinoši pieveic futbola kluba "Daugava Rīga" un Šitika futbola skolas apvienoto komandu un pakāpjas Latvijas pirmās līgas turnīra tabulā.

Devītās kārtas spēlē sestdien FK "Auda" futbolisti savā laukumā svinēja iespaidīgu uzvaru 4:0 (2:0). Rezultātu 40. minūtē atklāja Šohei Okuno, bet jau četras minūtes vēlāk Ainārs Daudziešans mājinieku pārsvaru dubultoja.

Līdz 75. minūtei rezultāts nemainījās, taču tad otrs japāņu leģionārs Šo Goto guva trešos vārtus, un trīs minūtes līdz pamatlaika beigām brīdi iepriekš uzmainītais Jānis Mangulis ceturto reizi raidīja bumbu rīdzinieku vārtos.

Līdz šo panākumu FK "Auda" futbolisti pārtrauca divu zaudējumu sēriju un pēc deviņām kārtām ar 15 punktiem (piecas uzvaras, četri zaudējumi) pakāpās uz piekto vietu.

Nākamo spēli ķekavieši aizvadīs 8. jūnijā viesos pret Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu.