29.05.2013 12:32

Pierīgas džudisti trešie Jūrmalas kausa izcīņā

Pierīgas džudisti trešie Jūrmalas kausa izcīņā Pierīgas BJSS

Komandu sacensībās vecuma grupā līdz 14 gadiem Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāvji izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja divus zaudējumus.

Jūrmalas kausa izcīņa džudo jauniešiem risinājās divās vecuma grupās – līdz 14 un 16 gadu vecumam. Rīkotāji informēja, ka sacensību komandu formāts darīja pasākumu vizuāli piesātinātu un paaugstināja spriedzes līmeni. Par spīti sīvajām cīņām, kopumā Bulduru Dārzkopības vidusskolas sporta zālē valdīja sportiska un draudzīga atmosfēra.

Pierīgas BJSS džudistu komanda apakšgrupas cīņās uzvarēja Jūrmalas džudo centra un Vsevoloda Zeļonija džudo skolas Jūrmalas komandu, bet piekāpās Liepājas kompleksās sporta skolas jaunajiem džudistiem.

Grupā pierīdznieki ieņēma otro vietu un iekļuva pusfinālā, kur sīvā cīņā tomēr nācās atzīt vēlāko turnīra uzvarētāju V. Zeļonija džudo skolas Rīgas komandas dalībnieku pārākumu (4:3). Rezultātā trešā vieta.

Pierīgas BJSS komandas sastāvā startēja Andrejs Rižovs, Uldis Nartišs, Gustavs Bērziņš un Jurijs Jeršovs.