27.05.2013 12:06

Rupeiks un Kurpnieks Vācijas posmā sešpadsmitie

Rupeiks un Kurpnieks Vācijas posmā sešpadsmitie rupeiksteam.lv

Pasaules motokrosa čempionāta trešais posms baldonieša Māra Rupeika blakusvāģu ekipāžai bijis šosezon neveiksmīgākais.

Vācijas "Grand Prix" izcīņā Rupeiks ar Haraldu Kurpnieku pirmajā braucienā finišēja desmitie, bet otrajā izstājās un posma kopvērtējumā ierindojās 16. vietā. Pēc salīdzinoši neveiksmīgajām sacīkstēm pasaules čempionāta kopvērtējumā viņi noslīdējuši uz septīto pozīciju.

Otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja nīderlandietis Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli, viņi bija pirmie abu braucienu finišā. Ceturtie posmā bija Lauris un Jānis Daideri (braucienos trešā un sestā vieta).

Čempionāta kopvērtējumā pirmo pozīciju saglabā Bens Adriensens no Beļģijas ar līdzbraucēju nīderlandieti Benu van de Bogartu (130 punkti). Otrajā vietā ir francūža Valentīna Žirū ekipāža (111 p.), trešajā – brāļi Daideri (109 p.), bet Rupeiks/Kurpnieks no ceturtās pozīcijas noslīdējuši uz septīto (68 p.).

Pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģu klasē šogad paredzēti 14 posmi. Nākamais notiks 9. jūnijā Čehijā, bet 11. augustā pasaules labākās ekipāžas viesosies Ķeguma trasē.