24.05.2013 11:23

Rīgas čempionāta laureātu godā arī Pierīgas jaunie vieglatlēti

Rīgas čempionāta laureātu godā arī Pierīgas jaunie vieglatlēti arhīvs

Divas dienas "Daugavas" stadionā risinājās Rīgas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā divās vecuma grupās, kurā startēja arī jaunie sportisti no Ķekavas, Siguldas, Salaspils un Mārupes.

Dubultuzvaras guva ķekavietes un salaspilieši guva vesera metēju sacensībās. Jaunākajā grupā (1998./99. g. dz.) meitenēm pirmo vietu izcīnīja Sabīne Kabānova (32,50 metri) un otro – Dace Kolosovska (28,76 m), bet vecākajā grupā jauniešiem (1996./97. g. dz.) pirmās divas ieņēma Eļčins Vorobjovs (59,32 m) un Artjoms Ahundovs (55,06 m).

Divas godalgotās vietas Rīgas čempionātā sprinta skrējienos jaunietēm nopelnīja Ķekavas novada sporta skolas audzēkne Sindija Bukša. 100 metru finālā viņa finišēja otrā pēc 12,95 sekundēm un uzvarētājai Annai Paulai Auziņai zaudēja tikai sekundes četras simtdaļas, bet divreiz garākā distancē uzrādīja trešo labāko rezultātu (26,35 sekundes; priekšsacīkstēs 26,14).

Augstlēkšanā jauniešiem otro vietu ieņēma Māris Birziņš no Salaspils sporta skolas (1,70 metri), bet zēniem otrais 1500 metru skrējienā bija Toms Ķēdis no Siguldas sporta skolas (4:37,80).

Siguldietis Edgars Daugulis ieņēma divas piektās vietas 800 metru (2:13,63) un 1500 metru skrējienos (4:44,08). Labāko sešniekos savās disciplīnās vēl izdevās iekļūt Kristapam Gekam no Ķekavas novada sporta skolas, kuram ceturtā vieta lodes grūšanā (12,30 m), salaspilietim Gatim Saulītim, kurš bija piektais augstlēkšanā (1,50 m), un Kristapam Bruneram no Siguldas, kuram sestā vieta 1500 m skrējienā (5:00,06).