16.02.2012 18:14

Kurš ir Latvijas labākais sportists?

Autors  Elīna Kondrāte, «Rīgas Apriņķa Avīze»
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Lai gan Latvija ir maza valsts, mūsu sportisti tās vārdu pasaulē nes godam, atkal un atkal pierādot, ka ne vienmēr visu izšķir tikai prāvs finansējums un labākais sporta inventārs. Pateicoties neatlaidīgam darbam un gribasspēkam, jau trešo reizi Pasaules kausu skeletonā izcīnīja siguldietis Martins Dukurs.

Taču viņš nav vienīgais – Latvija patiešām var lepoties ar daudziem talantīgiem un neatlaidīgiem sportistiem.

Andris Stojans, strādā Zaķumuižas pamatskolā:

«Cepuri nost Martinam Dukuram! Arī mūsu bobslejisti ir malači. Par spīti mazajam atbalstam no valsts, viņi uzrāda lieliskus rezultātus. Ļoti talantīgs ir arī Latvijas izlases hokejists Oskars Cibuļskis.»

Artūrs Mālnieks no Ropažiem, meklē darbu:

«Uzskatu, ka viens no Latvijā ievērojamākajiem sportistiem ir autobraucējs Jānis Vorobjovs. Viņam ir ļoti labi sasniegumi – vienmēr cīnās tikai par pirmajām vietām.»

Benita Zuļķe, gāzes operatore no Līčiem:

«Fanoju par mūsu pašu, Stopiņu novada, jauniešu florbola komandu. Ļoti patīk jaunieši, kas nodarbojas ar sportu. Un ceru, ka viņi kādreiz piedalīsies olimpiādē. Mums ir jālepojas ar saviem jauniešiem!»

Indra Viļumsone, ārste no Pierīgas:

«Pašreiz, ziemas sezonā, ievērojamākais sportists ir skeletonists Martins Dukurs, arī kamaniņbraucēji brāļi Šici. No vasarīgākiem sporta veidu pārstāvjiem tā noteikti ir Ineta Radēviča.»