16.05.2013 16:44

Rīgas florbola čempionātā trīsreiz astoņi vārti un trīs uzvaras

Rīgas florbola čempionātā trīsreiz astoņi vārti un trīs uzvaras arhīvs

Visas trīs Pierīgas florbola komandas gūst uzvaras Rīgas atklātā čempionāta ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs. Atbildes mači jau piektdien.

Kaut arī visi trīs klubi guva pa astoņiem vārtiem, to izredzes kvalificēties pusfinālam divu spēļu summā ir stipri atšķirīgas. Visdrošāk var justies sporta kluba "Babīte" florbolisti, kuri izbraukuma spēlē pret florbola klubu "Rīga" svinēja pārliecinošu uzvaru 8:2, revanšējoties par zaudējumu 8:9 Latvijas pirmās līgas izšķirošajā spēlē par trešo vietu. Turklāt informācija RAČF vietnē liecina, ka rīdziniekiem atbildes spēlē jau priekšlaikus piešķirts tehniskais zaudējums 0:5.

Abas pārējās Pierīgas komandas ceturtdaļfināla otrajās spēlēs gaida grūta cīņa. Superlīgas posma uzvarētāji florbola klubs "Ikšķile" savā laukumā pamatlaika pēdējās 18 minūtēs guva četrus vārtus pēc kārtas, atspēlējās un pārspēja komandu "Nūjas.lv" ar 8:5. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Toms Dāle.

Savukārt Carnikavas florbola komanda mājas spēlē pret Jelgavas novada florbolistiem spēja iekrāt tikai vienu vārtu handikapu – 8:7. Spēles laikā carnikaviešiem gan bija arī triju vārtu pārsvars (6:3). Hettriku mājinieku rindās savāca Andis Pekšs.

Jau piektdien notiks ceturtdaļfināla atbildes spēles, ko Carnikavas un Ikšķiles komandas aizvadīs viesos – attiecīgi Svētē un Ezerkrastu vidusskolā Rīgā.