11.05.2013 17:30

Salaspilietei Eiropas čempionāta bronza armrestlingā

Titulētā Žanna Čingule Lietuvas pilsētā Druskininkos notikušajās sacensībās izcīnījusi trešo vietu cīņā ar labo roku.

Sacensībās dāmām svara kategroijā virs 80 kilogramiem Čingule, kura ir pasaules un Eiropas čempionātu medaļniece, piekāpās vienīgi lietuvietei Eglei Vaitkutei un Aļinai Samotojai no Krievijas. Dienu iepriekš cīņā ar kreiso roku Žanna ieņēma ceturto vietu, priekšā palaižot vēl arī krievieti Jevgeņiju Fominu.

No Pierīgas armrestlinga meistariem vīru konkurencē vēl salaspilietis Raimonds Liepiņš (svara kategorijā līdz 70 kg) ieņēma devīto vietu cīņā ar kreiso roku, bet Uldis Staškevičs no Olaines (90 kg) cīņā ar labo roku bija trīspadsmitais, bet ar kreiso roku – sešpadsmitais.

Jau ziņots, ka bronzas medaļu Eiropas armrestlinga čempionātā junioru konkurencē svara kategorijā līdz 70 kilogramiem sportistiem līdz 18 gadu vecumam sacensības ar labo roku izcīnīja salaspilietis Kaspars Grāvis.

26 valstu izlašu konkurencē Latvijas komanda ieņēma 15. vietu. Jāpiezīmē gan, ka sacensībās nepiedalījās pašreizējais pasaules čempions armrestlingā Jānis Amoliņš no Salaspils.