08.05.2013 14:35

Ķekavieši uzvarējuši "ZZ čempionāta" pusfinālā

Ķekavieši uzvarējuši "ZZ čempionāta" pusfinālā ZZ čempionāts

Ķekavas vidusskolas 8.b klase (skolotāja Raina Sula) izcīnījusi pirmo vietu vairāk nekā 30 komandu konkurencē Dobelē notikušajā Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu Zemgales reģiona pusfinālā.

Sacensībās Dobelē bija pārstāvētas vēl vairākas Pierīgas mācību iestādes. Desmito vietu 6.–8. klašu grupā ieņēma Babītes vidusskolas 8.a klase, 12. vietu Baldones vidusskolas 6.b klase, 18. vietu Olaines 1. vidusskolas 7.c klase, 25. vietu Mārupes vidusskolas 7.a klase un 26. vietu Baldones vidusskolas 7.a klase.

3.–4. klašu grupā veiksmīgākie no Pierīgas skolu audzēkņiem bija Siguldas 1. pamatskolas 5.b klases skolēni, kuri ieņēma astoto vietu un par vienu pozīciju apsteidza Ikšķiles vidusskolas 5.b klasi. 18. vietu ieņēma Mārupes vidusskolas 4.c klase un 24. vietu Ķekavas vidusskolas 4.b klase.

10.–11. klašu grupā 14. vietā ierindojās Mārupes vidusskolas 11.a klase, 18. vietā Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas 10.b klase, attiecīgi 19. un 25. vietā Olaines 1. vidusskolas 11.b un 10.a klase, bet 28. vietā Baldones vidusskolas 11.a klase.

Kopumā "ZZ čempionāta" pusfinālā iekļuvušas 47 Pierīgas skolu klases, vairums no tām piedalīsies Rīgas reģiona pusfinālā 14. maijā.

"ZZ čempionāts" ir sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās skolēni pārbauda drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību. Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles ir tradīcija, kas ik gadus vieno vairāk par 1800 klasēm jeb 45 tūkstošus skolēnus no visas Latvijas.