15.02.2012 09:08

Brīvdienās Siguldā notiks Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā

Autors  aprinkis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Siguldā no 17. – 19. februārim norisināsies 8.Viessmann Pasaules kausa posms un sezonas noslēdzošās Komandu stafetes sacensības kamaniņu sportā. Dalību sacensībām pieteikuši vairāk nekā 20 valstu sportisti.

17. februārī jau desmitos paredzēts Nāciju kausa kamaniņu sporta starts, bet 18. februārī pulksten 9.45 sāksies sacensību brauciens divvietīgām ekipāžām, kam sekos sacensības vīriešiem.

Braucienu starplaikos skatītājus priecēs DJ Alex un Gacho ar koncerttūri «Spēka tūre», informē Siguldas pašvaldība.

Savukārt 19. februārī jau pulksten 9.45 paredzēti divi sieviešu sacensību nobraucieni, bet 13.00 notiks komandu stafete kamaniņu sportā. Svētdienā skatītājus izklaidēs Latvijas rokenrola karalis Pits Andersons un «The Swamp Shakers».

Siguldas novada Jaunrades centrs aicina ģimenes ar bērniem brīvdienās no pulksten 10.30 piedalīties Pasaules kausa kamaniņu sporta pavadošajās aktivitātēs. Bērnus sagaidīs dziļuma pētnieki Juši un palīdzēs darboties dažādās sacensībās. Bērni varēs izklaidēties, braucot ar ragavām vai «ābolīti», noraudzīties hokeja paraugdemonstrējumos, kā arī piedalīties stafetē un «slēpojumā ar lielām slēpēm». Katram interesentam tiks izsniegta kartīte ar sešām sadaļām, kur, veicot katru posmu, iespiedīs zīmogu, bet, sakrājot sešus zīmogus, bērni iegūs saldu balvu, informē pasākuma organizatori. Piedalīties varot visi bērni bez vecuma ierobežojumiem. Ieeja pasākumos ir bez maksas.