03.05.2013 21:21

Valmierā pārtrūkst FK "Auda" uzvaru sērija

Ķekavas futbola klubs piektdien piedzīvojis otro zaudējumu Latvijas pirmās līgas jaunajā sezonā.

Futbola klubs "Auda" uz izbraukuma spēli pret FK "Valmiera" komandu ieradās, uzvarējis trijās pēdējās spēlēs. Diemžēl Vidzemē ķekaviešu veiksmes sērijai pienāca gals – minimāls zaudējums 0:1 (0:0).

Vienīgos vārtus mājinieku labā otrā puslaika vidū pēc soda sitiena guva Valdis Veinbergs, kurš laukumā uz maiņu bija devies tikai četras minūtes iepriekš.

Pēc četrām kārtām FK "Auda" futbolisti ar deviņiem punktiem pirmās līgas turnīra tabulā ieņēma sesto vietu. Nepapildinot punktu pūru, pēc piecām spēlēm acīmredzot nāksies noslīdēt kādu pozīciju zemāk. Vairums piektās kārtas spēļu notiks sestdien un svētdien.

Piektdien kārtējo spēli aizvadīja FK "Tukums 2000" TSS/Salaspils futbolisti. Viņi ar 0:2 (0:1) piekāpās futbola skolas "Metta" dublieru komandai, ar kuru salaspiliešiem bija sadarbība iepriekšējā sezonā. Šis Tukuma klubam bija ceturtais zaudējums līdzšinējās piecās spēlēs.