02.05.2013 13:35

Ādažu un Ķekavas riteņbraucējiem panākumi sacensībās Tomē

Ādažu un Ķekavas riteņbraucējiem panākumi sacensībās Tomē Krišjānis Grantiņš

"MySport" kalnu riteņbraukšanas (MTB) kausa izcīņas pirmajā posmā Ķeguma novadā Pierīgas novadu pārstāvji uzvarējuši gan elites grupas, gan jauniešu konkurencē.

Elites grupā 50 kilometru garo distanci visātrāk veica pieredzējušais Normunds Zviedris no Ādažiem. Tiesa, uzvaru viņš guva, tikai pēdējos metros apsteidzot "Rietumu Delfin" komandas pārstāvi Dmitriju Sorokinu. Abi distancē pavadīja stundu, 49 minūtes un 33 sekundes.

Divas sekundes abiem līderiem zaudēja siguldietis Raivis Zīmelis no "MySports-Stevens" komandas, viņam trešā vieta. Sestais mērķi sasniedza ikšķilietis Ervīns Smoļins (+0:46), desmitais – mārupietis Rihards Bartuševics (+3:41).

Dubultuzvaru 25 km distancē svinēja Ķekavas novada sporta skolas pārstāvji. Par uzvarētāju kļuva Niklāvs Boļšis (1.02:37), bet 16 sekundes vēlāk finišēja otrās vietas ieguvējs Kristofers Bindemanis. Pirmais kļuva par uzvarētāju jauniešu (līdz 16 gadiem) vecuma grupā, otrais – vecuma grupā līdz 14 gadiem.

"MySport" MTB kausa izcīņā šogad paredzēti pieci posmi, nākamais – 18. maijā Ozolkalnā.