01.05.2013 20:30

Carnikavas basketbolisti tomēr paliek bez medaļām

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas "mazā fināla" izšķirošajā trešajā spēlē carnikavieši viesos piekāpjas Iecavas klubam "Dartija" un sezonu beidz ceturtajā vietā.

Pēc carnikaviešiem veiksmīga spēles sākuma (7:2) laukuma saimnieki pamazām pārņēma gan iniciatīvu, gan vadību. Otrās ceturtdaļas sākumā iecavieši panāca deviņu punktu pārsvaru (27:18), bet atpūtā devās ar "plus 11" (36:25).

Otro puslaiku labāk atkal iesāka Carnikavas komanda, un astotajā minūtē pēc Edgara Vecuma precīzā trīspunktu metiena starpība saruka līdz diviem punktiem (45:47). Tuvāk tikt gan neizdevās. Labu brīdi "Dartijas" pārsvars turējās 5–7 punktu robežās, bet ceturtās ceturtdaļas vidū mājiniekiem izdevās neliels spurts un viņi panāca izšķirošo pārsvaru 64:53. Beigu rezultāts 70:62 un 2:1 Iecavas komandas labā sērijā par trešo vietu.

Viesu labā Edgars Vecums guva 20 punktus, bet Kristaps Briedis savāca 19 punktus un 19 atlēkušās bumbas.

Jau ziņots, ka finālsērijas pirmajā spēlē Iecavā uzvarēja BK "Dartija" 85:72, bet otrajā Carnikavas basketbolisti revanšējās ar 61:58.