02.05.2013 09:36

"MX Ādaži" braucējiem divas uzvaras Valmierā

Populāro motokrosa sacensību seriāla Superkausa izcīņas pirmajā posmā Valmierā Ādažu komandas pārstāvji izcīnījuši pirmās vietas kvadriciklu un senioru klasē.

Kvadriciklu sacīkstēs uzvaras abos braucienos un līdz ar to arī kopvērtējumā svinēja Edgars Meņģelis. Vēl šajā klasē, abos braucienos finišējot trešajā pozīcijā, trešo vietu ieņēma Kārlis Bole. Piektajā vietā finišēja Rinalds Dišlers-Kirilko (braucienos 6. un 5. vieta), desmitajā – Jānis Saldavs (14., 11.) un 14. vietā – Mārcis Kārkliņš (5., 24.).

Senioru sacensībās nepārspēts palika "MX Ādaži" vadītājs Leons Kozlovskis, kurš vēl pērn brauca elites "MX Pro" grupā. 24. vietu 35 dalībnieku konkurencē ieņēma Raitis Mežaraups (20., 26.).

Ādažu motokomanda bija pārstāvēta arī jauniešu klasē, kur 24. vietu ieņēma Matīss Siliņš (26., 17.).

Prestižākajā "MX Pro" grupā notika trīs braucieni, un visos triumfēja Latvijas motokrosa līderis Matīss Karro. Otro vietu kopvērtējumā ieņēma Augusts Justs, trešo – Roberts Justs.

Superkausa otrā posma sacensības notiks 12. maijā Kandavā. Pavisam šogad paredzēti pieci posmi, viens no tiem arī Igaunijā.