01.05.2013 11:47

Ikšķiles florbolisti nodrošina pirmo vietu superlīgā

(1 balsojums)
Ikšķiles florbolisti nodrošina pirmo vietu superlīgā arhīvs

Visām trim Pierīgas florbola komandām Rīgas atklātajā čempionātā nebūs jāaizvada pārspēles ar Cerību līgas divām labākajām vienībām, izslēgšanas turnīru sāks ar ceturtdaļfināla kārtu.

FK "Ikšķile" Rīgas čempionāta otrā posma priekšpēdējā spēlē, otrajā trešdaļā gūstot piecus vārtus pēc kārtas, viesos ar 7:4 pārspēja Armijas florbola klubu. Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Kaspars Tauriņš. Šis panākums ikšķiliešiem garantēja pirmo vietu noslēguma tabulā.

Citā otrdienas spēlē sporta kluba "Babīte" florbolisti ar 10:5 pieveica "Pārdaugavas Bigfoots" vienību. Mārtiņš Lapsiņš guva četrus vārtus un izdarījas divas rezultatīvas piespēles, Kristapam Lapsiņam trīs precīzi metieni.

Līdz superlīgas turnīra beigām atlicis aizvadīt divas spēles – ceturtdien savā starpā tiksies florbola klubi "Ikšķile" un "Rīga", bet Carnikavas komanda viesosies pie SK "Saulkalne" vienības. Turnīra tabulā ikšķilieši ir pirmajā vietā (30 p.), SK "Babīte" nodrošinājis trešo vietu (26 p.), bet carnikavieši ir piektie (19 p.).

Rīgas atklātā čempionāta nolikums paredz, ka ceturtdaļfinālā pirmo četru vietu īpašnieki rindas kārtībā izvēlas sev parocīgākos pretiniekus no 5.–8. vietu ieguvējiem. Pusfinālisti tiks noteikti divu spēļu summā.