29.04.2013 11:46

Mārupiešiem divas uzvaras Latvijas autokrosa čempionāta posmā

Jānis Baumanis sacensībās "B600" klasē Smiltenē, Tepera trasē, bija nepārspējams gan visos trijos kvalifikācijas braucienos, gan A finālā.

Ceturtajā vietā šajā klasē ierindojās Aigars Liškovskis no Baložiem, bet salaspilietis Dmitrijs Kabanovs tehnisku problēmu dēļ A finālā nefinišēja un palika astotajā vietā.

Pierīgas autobraucēji Smiltenē izcīnīja vēl divas godalgotās vietas.

"Open" klasē pirmo vietu desmit dalībnieku konkurencē izcīnīja mārupietis Agris Brediks, bet "Beta" bagiju klasē jauniešiem Everts Henilāns no Garkalnes novada Upesciema A finālā finišēja otrais aiz liepājnieka Ričarda Špaka, informēja portāls autocross.lv.

Vēl siguldietis Eliss Dukaļskis no Siguldas ierindojās ceturtajā vietā "2000 Super" klasē, Arnis Ramats no Siguldas novada Allažiem bija piektais "B6000" klasē, bet devītās vietas, cīnoties ar tehniskām ķibelēm, ieņēma ķekavietis Jānis Pūga "1600" klasē un Andris Krieviņš no Jaunmārupes klasē "VAZ Klasika".