28.04.2013 17:57

Stopiņu handbolistes pārliecinoši iekļūst finālā (papildināta)

Stopiņu handbolistes pārliecinoši iekļūst finālā (papildināta) Krišjānis Grantiņš

Trešo gadu pēc kārtas Latvijas dāmu virslīgas čempionāta finālsērijā tiksies Stopiņu novada handbola komanda un LSPA. Iepriekšējos divos gados stopiņietes bija pārākas.

Pusfināla pirmajā spēlē pret Dobeles sporta skolas komandu Stopiņu NHK handbolistes slikti aizvadīja pamatlaika beigas un guva laimīgu uzvaru tikai pēcspēles metienu sērijā (32:30). Sestdien Ulbrokā šādas vaļības vairs netika pieļautas. Jau 14. minūtē mājinieču pārsvars sasniedza desmit vārtus (13:3), bet otrajā puslaikā vienubrīd bija arī plus 15.

Beigu rezultāts 29:17 (17:7), un Stopiņu komanda svinēja uzvaru sērijā līdz divām spēlēm 2:0. Pa septiņiem vārtiem uzvarētāju labā guva Elza Seržante, Lana Nikolajeva un Elita Ekkerte, sešus – Ivita Asare.

Finālā Ulbrokas kluba pretinieces būs LSPA handbolistes, kuras otrā pusfinālā divreiz pārspēja Ludzas klubu "Latgols" (29:28 un 29:22). Pagājušā gada Latvijas čempionāta finālā Stopiņu NHK uzvarēja studentes 2:0 (28:27 un 25:22), bet šosezon savstarpējās spēlēs guva vienu uzvaru (25:19) un vienreiz nospēlēja neizšķirti (27:27).

Svētdien atbildes spēli sērijā par piekto vietu virslīgā pret Skrīveru komandu aizvadīja Salaspils handbola kluba spēlētājas. Pirmajā mačā viņas bija uzvarējušas ar 38:32 (16:14), bet otrajā piekāpās 26:35 (11:14), kaut arī vēl astoņas minūtes līdz beigām rezultāts bija tikai 23:27. Divu spēļu summā salaspilietes zaudēja 64:67 un virslīgā palika pēdējā sestajā vietā.