27.04.2013 19:13

"Audas" futbolistiem trešā uzvara pēc kārtas

Ķekavas klubs Latvijas futbola pirmās līgas turnīrā guvis trešo panākumu pēc kārtas un tabulā pakāpies uz piekto vietu.

Sestdien FK "Auda" savā laukumā tikās ar vienu no turnīra tabulas lejasgala komandām Rīgas futbola skolu. Pirmajā puslaikā rezultāts tā arī netika atklāts, un līdz pirmo vārtu guvumam skatītājiem vajadzēja pagaidīt līdz 59. minūtē, kad precīzs raidījums izdevās Arvīdam Vīndedzim.

Pagāja tikai astoņas minūte, un "Audas" šīs sezonas rezultatīvākais spēlētājs Šohei Okuno mājinieku pārsvaru dubultoja. Viņam tas bija ceturtais vārtu guvums turnīrā, kas viņu ierindo pirmās līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta otrajā vietā.

Spēles pēdējās 20 minūtēs rezultāts vairs nemainījās, un Ķekavas komanda svinēja uzvaru 2:0.

Pirms svētdien paredzētajām ceturtās kārtas spēlēm pa desmit punktiem četrās spēlēs ir Daugavpils "BFC Daugava" un FB "Gulbene" komandām, punkts mazāk, taču pēc aizvadītām trijām spēlēm ir Valmieras futbola klubam un "Liepājas metalurgam-2", bet FK "Auda ir deviņi punkti četrās spēlēs.

Nākamā spēle Ķekavas klubam paredzēta 3. maijā viesos pret Valmieras futbolistiem.