25.04.2013 09:27

Carnikavas basketbolisti zaudē fināla pirmo spēli

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas pirmajā spēlē sērijā par trešo vietu Carnikavas komanda ar 72:85 (29:45) zaudējusi Iecavas klubam "Dartija". Otrā cīņa nākampirmdien.

Spēlē Iecavā izšķirošie notikumi risinājās otrās ceturtdaļas vidū. Pēc līdzīga mača sākuma laukuma saimnieki veica 18:4 izrāvienu un 18. minūtē panāca 43:25 pārsvaru. Otrā puslaika vidū iecaviešu pārsvars sasniedza 28 punktus (73:45), un tikai izskaņā carnikaviešiem izdevās starpību sadeldēt līdz 13 punktiem.

Spriežot pēc statistikas, izšķirošais faktors "Dartija" komandas uzvarā bija augstāka precizitāte metienos no spēles.

Carnikavas kluba rindās labākais bija Kristaps Briedis, kurš guva 18 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, izdarīja četras rezultatīvas piespēles, pārķēra trīs pretinieku piespēles, kā arī pieļāva piecas kļūdas. Edgars Vecums guva 12 un Kaspars Lubāns 9 punktus.

Sērija par trešo vietu ritēs līdz kādas komandas divām uzvarām. Otrais mačs paredzēts 29. aprīlī Carnikavā.