13.02.2012 14:28

Sporta apskatnieks aicina atlaist Andri Biedriņu

Autore 
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Andris Biedriņš Andris Biedriņš www.delfi.lv

NBA kluba Goldensteitas «Warriors» un latviešu centra spēlētāja, jūrmalnieka Andra Biedriņa ceļiem jāšķiras, uzskata «SanFrancisco Chronicle» apskatnieks Als Saracevičs.

Jau divas sezonas Goldensteita sūta A. Biedriņu starta pieciniekā, taču viņš šo uzticību ne vien nav attaisnojis, bet pat pilnīgi izgāzies. Piemēram, pagājušās otrdienas spēle pret Oklahomsitijas «Thunder» Andris 14 minūtēs nenopelnījis ne punktu, tāpat netika ne pie vienas no atlēkušajām bumbām, kā arī neizdarīja rezultatīvas piespēles, bet sapelnīja piecas piezīmes. Līdzīgi viņš «darbojies» arī citās spēlēs, rakstījis A. Saracevičs.

Tik nemanāms uzbrukumā Biedriņš nebija pat savā debijas – 2004./2005.gada sezonā, kad guva 3,6 punktus 13 minūšu laikā, raksta diena.lv.

«Warriors» ilggadējais spēlētājs un treneris Als Atlss uzskata, ka Biedriņa pulveris vēl ir gana sauss, turklāt viņš pašlaik nespēlējot kopā ar sev piemērotiem aizsargiem: «Ikviens, kurš redzējis Biedriņu spēlējam kopā ar Beironu Deivisu 2006./2007.gada sezonā, var apliecināt viņa spēju pabeigt uzbrukumu, ja bumba iedota īstajā vietā.»

Monta Eliss un Stīvens Karijs nav tāda tipa aizsargi, viņi ir perimetra spēlētāji, kuri neiesaista uzbrukumā garos spēlētājus, kā to darīja Deiviss. Nesen kādā intervijā pats Biedriņš atzinis, ka vairs nejūt īstu spēles mīlestību, kas parādās arī viņa spēlē.